praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
781-810 z 1280
czy jest coś wiadomo o woj. łodzkim
mam pytanie... czy jest tu ktos z b-szczy? dzisiaj zapisalam sie w PUP, a rozmowy maja byc w czwartek w toruniu... po tym, co tu przeczytalam, to zastanawiam sie czy nie jest za pozno na wyjazd? czy to sie jeszcze oplaca?
Do wszystkich oczekujacych na nr NIE: dziś przyszły wszystkie nr N.I.E. i(Gdańsk, Wrocław, OLSZTYN też:)); nie wiem tylko co z nr dla łódzkiego, ktore mialo nabór w marcu ale tu proponuje zadzwonic do WUpu w Łodzi; teraz trzeba tylko czekac na telefon od przewozników, ktorzy maja ograniczone mozliwosci logistyczne i nie zabiora wszystkich na raz. Pozdr
czy ktos wie na temat łódzkiego...
mówia, że jeszcze nie ma przewoźnika..???
Jesli są jeszce jakieś truskaweczki z lódzkiego dajcie znac na forum, ok?
pozdro!!!
to jeszcze raz ja, mam prosbe do "mysza-gosc"... czy moglabys tak krotko opisac jak to jest jak sie jedzie pierwszy raz? co trzeba zabrac (co jest wrecz niezbedne i bez tego ani rusz), jakie sa tam warunki i w ogole... bylabym bardzo wdzieczna... a moze ktos pracowal na FRESHUELVA? Pozdrawiam serdecznie :-)
do szanowne panie i panowie: Polska ma zawarta z Hiszpania umowe o unikaniu podwojnego opodatkowania tak ze podatek placicie tylko w Hiszpanii (pracodawca sam odprowadza podatek - 2% w sektorze rolnym). Jezeli za rok 2006 wykazecie dochody uzyskanew Polsce i w Hiszpanii to zaplacicie podatek tylko od dochodow uzyskanych w Polsce (prog procentowy zalezy od lacznej sumych dochodow ale najparwdop. 19%), pozdr
Kto tak mówi? No chyba nie WUP....A kiedy byłas na rekrutacji?
Dzięki Aguś za pocieszenie:) Powiedzcie mi jeszcze co to są te numery NIE gdzie to sie zalatwia? nam nic nikt o tym nie mówił, albo nie usłyszałyśmy bo był naprawdę tłum... byłabym wdzięczna za odp;)
Jesli możesz to podaj nr tel. z którego do Ciebie dzwoniono.Będę wdzięczna.Pozdrawiam!!!
nr NIE (Numero de Identificaccion de Extranjero) to numery nadawane przez policje hiszpanska kazdemu obcokrajowcowi pracujacemu w Hiszpanii. Na ich nadanie czeka sie od 2-3 tyg. do miesiaca albo i dłuzej; bez nich niemozliwa jest praca legalna w Hiszpanii. Moge tylko pocieszyc ze po 1 maja nr te beda nadawane na miejscu po przyjezdzie. Pozdr
Czy jest ktos na forum z Pomorza do Kogo dzwonili ze w sobote
wyjazd o 9!!!!!!!
moje [gg] odezwijcie sie
Tak do konca nie wiem, bo cholernie nieuprzejma Pani powiedziała ze zbiórka za dworcem PKP, a za to może być z każdej strony, czy to tam od strony PKS Jestem z Malborka,
a wogóle, w koncu pierwsze dobre wiadomości i od razu na forum ruch, więcej optymizmu i wogóle ...
Jak wyjdziesz z dworca głównym wyjściem to zobaczysz plac, tam jest tez parking.Na pewno będzie ruch, bo będzie kilka autobusów.
hej kobitki !!!mka 13 skad wiesz ze przyszły nr dla Olsztyna ??? czy to prawda , super by było !!! odpisz prosze !!! A moze pan z Bruxo sie orientuje w temacie ?? mamy te nr juz czy nie jesli pan bedzie napisze pan czy cos wie !! papatki :))))
do Olamała: pewne zrodło, sprawa jest na tyle powazna ze nie pisalabym takich rzeczy nie majac pewnosci. Mysle ze Pan BRUXO potwierdzi moje slowa, pozdr
witam, ja równierz czekam z łódzkiego i nadal nie wiem co z numerami dla nas , czy jest szansa abyśmy wyjechały do końca przyszłego tygodnia ? jestem z rekrutacji 9 marzec pozdrawiam wszystkie oczekujące na wyjazd
No i co z tymi wyjazdami?????????Ktoś mi da pewnośc czy na bank wszystkie kobiety wyjadą do 15.04????????????proszę i jakieś wskazówki.....bo już mamuśka nie wie co robić....pozdrawiam:)
Do bydgoszczanka.Napisz do mnie na g.g. 2235814,to z miłą chęcią odpowiem Ci na wszystkie pytania.Dziś będę siedziała długo więc nie ma problemu.Co do tych naszych nieszczęsnych numerów(tz. WASZYCH,bo już mam),to nie chcę się cieszyć żeby nie zapeszyć.Sorry,ale ja już naprawdę mam dość.M.
czesc z jakiego jestes stowarzyszenia jak mozesz to odpowiedz
Jutro bede dzwonic do Algi moze wkońcu będe na liście mam taka nadzieje !Podobno mialyśmy wszystkie wyjechac do końca marca
Jeśli to prawda z tymi numerami,to jestem ciekawa jak wywiozą tyle kobietek naraz?Zawsze musi być jakiś problem,nigdy nie może być tak jak powinno być.Poczekamy,zobaczymy...A Pan Bruxo się obraził? ,czy nic nie wie na ten temat? Pozdrawiam.M.
czesc ja tez bede na rozmowach w Toruniu mam nadzieje ze sie dostane To juz moja druga rozmowa za pierwszym razem nie zgodzili sie bo byłam w tamtym roku . Pojechałam tez późno ale udało mi sie troche zarobic warto jechac nawet na 1,5 miesiąca
dziś dzwoniłam do łodzi wup i nasze nr jeszcze nie ma trzeba czekać ja jestem z rezerwy na te truskaweczki
ja terz byłam na rekrutacju 17 marca i dzisiaj dzoniłam na pośredniak do łodzi na dzień dzisiejszy jeszcze nie mają na szych nr te nr pszyznaje hiszpańska policja takie informacje mi udzieliły tam trzeba uzbroić sie w cierpliwośc pozdrawiam Kacha
ja terz byłam na rekrutacju 17 marca i dzisiaj dzoniłam na pośredniak do łodzi na dzień dzisiejszy jeszcze nie mają na szych nr te nr pszyznaje hiszpańska policja takie informacje mi udzieliły tam trzeba uzbroić sie w cierpliwośc pozdrawiam Kacha
do1989
My nie zajmujemy się algą
do mysza-mała
To juz nie Pani problem jesli chodzi o transport
Jadłem w tym roku truskawki z Hiszpanii - obrydlistwo tylko ładnie wyglądają nie mają smaku!!!!!
Witam was .Czytam i widze że pomalu jedziecie na te truskawki . To dobrze troche sie uspokoiłyście. a odnosnie tego niby kierowcy . Zapewniam was , że taki tępy gośc co to pisał nie jest żadnym kierowcą tylko skończonym durniem skoro pisze takie bzdury. Kryteria pracy kierowcy w aldze są bardzo wysoko postawione i tylko naprawde kompetentne osoby pracują w aldze , a jeżeli jakiś jełop podszywa się pod nas i w to wierzycie to ja za to nie moge . POZDROWIENIA
siemka manius!wiec jak to bedzie z tymi autokarami bedzie ich kilka?dzwonili do mnie dzis o 17:30 z algi jade 1 kwietnia z gdanska ale sie ucieszylam szok normalnie!bylam na naborze w gdansku 3 lutego panie manius mam osobiste pytanie moj mail [email] prosze sie odezwac jak najszybciej pozdrawiam dziewczyny i zobaczycie wszystkie pojedziecie
Temat przeniesiony do archwium.
781-810 z 1280

« 

Pomoc językowa