praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1280
Heja wszystkim!!!!!!Ja tez jade we wtorek o 9 z gdanska!!!!!!!Moje [gg] !!!!Pozdrawiam!!!!
hej ja tez jade w srode z gdanska o 9:)
Witam wszystkich doczekałyśmy się wyjeżdzamy w sobotę o 9 rano z Olsztyna do zobaczena w Hiszpani. Pozdro dla wszystkich czekajacych powodzenia
a ja tu juz jestem od miesiaca, pisze z Cartayi, przez dwa lata bylam w okolicy Mazagony ale moj kontrakt zaginal i jestm teraz tutaj, mialam zrywac pomarancze ale ostatecznie wyladowalam na brzoskwiniach. robota lekka w porownaniu z truskawkami czy pomaranczami ale tak mi brak moich przyjaciol, i oceanu , tam mialam blisko tu go jeszcze nie widzialam, no ale w przyszlym roku jak zdrowie pozwoli bede na starym miejscu, juz rozmawialam ze stary szefem, i mam zagwarantowany powrot.
Zycze wszystkim szczescia, i dobrych zarobkow i milych wrazen. Przepraszam za pisownie ale pisze z lokutorio i nie moge przestawic na polska czcionke. Hola.
Pozdrawiam wszystkie czekające na wyjazd
Sobota Gdańsk!!!
Hejka a skad jestes to pewnie się spotkamy w Gdańsku.
pisalas, ze są numery dla wrocławia,olsztyna , do tej pory telefon milczy, czy to oby nie są wiadomości wyssane z palca?,bo niby dlaczego skoro są numery czekamy następne kilka dni?????, trzeba przyznać,że uwierzyłam w to co pisałaś,ale powoli zaczynam w cokolwiek wierzyć , czy może ktoś napisać nawet najgorszą ale prawdę,,,>,będę wdzięczna ,papatki
cześc najlepiej jak sama zadzwonisz do przewoznika i się wszystkiego dowiesz i będziesz wtedy pewna!Pozdrawiam ja czekam od grudnia
do maleńka lubuskie
Numery NIE dla Olsztyna (dla stowarzyszenia ASAJA) już są od paru dniu.A jak z innymi miastami to nie wiem,bo nas to nie interesuje
Gdzie Pan Maniek się podziewa co z grudniem ze szczecina niech pan odpowie plissssss!!!!!!!!
Do PAna BRUXO
Czy Pan może nam coś przybliżyć co z resztą woj.śląskie?
dzięki , że pan pofatygował się odpisać, choć pytanie było do kogo innego,dlatego pozwolę sobie zadać panu małe pytanko;do kogo powinnyśmy się zwrócić z pytaniem o numery dla wrocławia?? ja rozumiem,że pan nie zna odpowiedzi,więc proszę osobę kompetentną ze stoważyszenia z góry dziękuję
wszystkie osoby zainteresowane ze slaska juz wyjechaly.
dostałam dzisiaj telefon, jadę w poniedziałek o 9,na naborze byłam 9 marca w łodzi,POZDRAWIAM WSZYSTKIE OCZEKUJĄCE JESZCZE NA WYJAZD,POWODZENIA PA PA
Dzwonilam dzis do Algi,Wroclaw do tej pory nie ma numerow NIE.Ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa.....
Ja jestem z 9 03 z Łodzi.Na liście bylam 252 a Ty która byłaś ,bo mój telefon milczy.O której wyjeżdżacie i z jakiego miejsca.Odpisz szybko PLEASE !!!!!
ja jestem z jeleniej góry czy ktoś wie z jakim przewoźnikiem będziemy jechać ,jeśli ktoś też jedzie z JG proszę o odpowiedź
czesć ja byłam 17.03 lodzi i terz czekam na telefon , informują osoby według alfabetu Kacha
cześć aga na jakąliterke zaczyna sie twoje nazwisko jak można wiedzieć prosze odpowieć pozdrawiam miłej podrurzy
Wiem że według alfabetu ale 9 marzec jedzie pierwszy .Proszę o kontakt osoby do których dziś dzwonili Na jakie litery są Wasze nazwiska?????
ja byłam z listy rezerwowej,3 od końca,dzwonią według alfabetu,moje nazwisko na Ł.,jedziemy z pl.Dąbrowskiego o9 rano,ale wiem ,że jeszcze nie wszystkie dostały numery!
Ja mam na R i nie dzwonią.Łamę się
do aga33 czesc ja tez jade w poniedziałek dostałam telefon w srode ze jade ciesze sie bardzo ze jedzie ktos ze mna jak masz ochote pogadac to moje [gg] bede dzisiaj koło 21 na gg ale chyba juz ze soba rozmawiałysmy Patrycja pozdrawiam i do zobaczenia
moje nazwisko jest na B mnie powiedziekli ze wyjazd jest z placu na ulicy kilinskiego naprzeciw dworca pkp łodz fabryczna nie wiem czy to jest to co Napisała aga33 bo nie jestem z łodzi prosze o odpowiedz bo sama juz nie wiem gdzie mam jechac w poniedziałek
do malenka lubuskie: wlasciwe nie powinnam komentowac tego co napisalas ale...Wszystkie osoby, ktore uwaznie czytaja to forum juz pewnie zauwazyly, ze powaznie traktuje wszystkie posty i zawsze staram sie udzielac rzetelnych odpowiedzi a jesli czegos nie wiem to nie odpisuje. Informacje o nr podalam zeby Was uspokoic bo wiem ze czesc czeka na wyjazd od grudnia. Niestety efekt jest taki ze teraz wy wydzwaniacie do przewoznikow (i urzedow pracy), blokujecie telefony i w rezultacie nie mozna sie do was dozdzwonic. Kto czyta UWAZNIE forum ten wie, ze to HISZPANIE USTALAJA LISTY i przekazuja je przewznikom, ktorzy informuja was o wyjezdzie. Zapamietajcie sobie jedno: przewoznicy maja ograniczone mozliwosci logistyczne i nie zabiora was na raz do Hiszpanii!!! A Wy swoimi telefonami nie przyspieszycie waszego wyjazdu a wrecz odwrotnie: przez Wasze wydzwanianie nie mozna sie z wami skontaktowac. Druga wazna informacja: urzedy pracy NIE posiadaja informacji na temat terminu wyjazdow wiec nie dzwonce do nich bo tylko utrudniacie im prace!!!!!!!!! Teraz juz wszystkie powinniscie byc pzrygotowane na wyjazd i czekac na telefon z info o wyjezdzie, ktory moze nastapic w ciagi 3 dni. I jescze jedno: sprawdzcie, do jakiego stowaryszenia jedziecie zeby nie wydzwaniac do niewlasciwego przewoznika. kto czytal wczesniejsze posty ten wie ktore stowarzyszenie ma jakiego przewoznika. Oprosz firmy BRUXO sa jescze 2 firmy, do ktorych kontakt byl podawany na rekrutacjach (Alga nie bedzie miala info o wyjazdach do Asajy i odwrotnie!!!!!!!). PROSBA: pozwolcie pzrewoznikom do Was dzwonic i nie blokujcie linii. p.s. ja juz wiecej info nie bede udzielac bo tylko wprowadzam zamieszanie. Pozdrowienia dla wszystkich wyjezdzajacych
No moze w przypadku Asajy, ktorej pzrewoznikiemj jest bruxo, o wyjazdach informuje UP wiec tu tez prosba zeby nie dzwonic do urzedow tylko czekac na telefon (wiem ze po 3 miesiacach czekaania jest to cholernie trudne ale zrobcie to dla samych siebie). Musicie wiedziec ze Hiszpanom tez zalezy na tym, zebyscie przyjechaly jak najszybciej. Pozdr
Ja dostałam informację,że z pl. Dąbrowskiego z pod TEATRU WIELKIEGO,myślę że jest nas dużo i z różnych miejsc będziemy jechać,trzeba jechać tam gdzie powiedzieli!!
Jeżeli mi się uda to będe dzisiaj na gg,pozdrawiam i do zobaczenia pa pa
co należy zrobić zeby sie wypisać z systemu ubezpieczenia społecznego
przepraszam jeśli cię uraziłam, ale po tym co przeczytałam o tych numerach zaczełam dzwonić do znajomych , którzy nie mają internetu więc się nie dziw, bo ja też narobiłam zbędne nadzieje i wprowadziłam je w błąd co do wydzwaniania do urzędów czy przewożników to masz rację ,jest to zawracanie głowy ja osobiście wolę skorzystać z ,ale trzeba pamiętać że nie każdy ma tą możliwość i zrozumieć naszą niecierpliwość,tym bardziej, że ciągle są wyjazdy i to nawet z póżniejszych rekrutacji
Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1280

« 

Pomoc językowa