praca huelva truskawki 3

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 2830
poprzednia |
kontynuacja tematu
od jakiegoś czasu czytam TWOJE posty i zastanawiam się a może trzeba psychologa odwiedzić tym bardziej że jedziesz znów do pracy nie piszę tego zlośliwie ale z troską za dużo jadu w TWOICH WYPOWIEDZIACH
Byłem tam piszę ponownie niestety jest prawdą że Polki czyją się wole oczywiście nie wszystkie . Są dziewczyny OK rozmawiałem z takimi lecz są one ponirzane przez te które żyją na luzie . Widziałem tesknące żony i dzewczyny lecz jest ich naprawdę garstka ."" Zyć chwilą , bawić się , być wolną'' - to jest zasada nr 1 . A reszta się nie liczy mąż w domu , chłopak . ''Tu się wyszaleje w domu się nie dowiedzą czy to zdrada? . Czego oczy nie widzą sercu nie żal''
Takie oraz inne wypowiedzi słyszałem szukając Mojej zguby . Mogłem zrobić zdjęcia Polek bawiących się na imprezkach pokazać je w internecie z pytaniem czy znasz bliskich na tych zdjęciach ?.Uważam że byłby to dla niektórych szok .
Wele kłótni rozwodów i innych itp rzeczy .Lecz każdy ma swoje życie i TYLKO JEDNO . Czas biegnie do przodu żyje się raz i wybór należy tylko do WAS .
Pozdrawiam tytyty i inne sądze wspaniałe dziewczyny które mają swoją GODNOŚĆ .
Drodzy uzytkownicy tego forum!! Szegulnie osoby które nie wyjechaly z naboru wrocławskiego i innych. Czy planujecie poscic ta sprawe plazem? Moze warto zainteresowac nia jaks gazete? Przeciez to co sie stało to SKANDAL!!! moze dzwonił ktos do algi? Mam nie potwierdzone informacje ze niektore UP prowadz nabory na zbiory do hiszpanii w okresie sierpien wrzesien! Czy ktos cos wie na ten temat? Drogi Panie BRUXO prosze podac adres waszej strony!!
Panie Sławku, nasza strona niestety jeszcze w robocie, będzie za parę dni. Co do wyjazdów z Wrocławia, niestety, jak już wcześniej pisałem, to nie nasza sprawa. Wiem jedno, nikt z pewnością nie prowadził naborów na wyjazdy w sierpniu, wrześniu. Tzw. błąd statystyczny przy takim rozciągnięciu czasowym może sięgnąc nawet 95%. Czyli nie miałoby to żadnego sensu.
Dziekuje za odpowiedz!!! Prosze tylko o podanie na forum adresu strony jak bedzie gotowa!! Z gory dziekuje!! Co do naborow na wrzesien moze to faktycznie plotaka ale.. cos przeciez zbiera sie w hiszpanii o tej porze roku i pewnie nie rekoma hiszpanskich pracowników!! Pozdrawiam!!
Współczuję Panu, niestety zdarzają się różne, przedziwne sytuacje, ale na to nic nie możemy poradzić. Ale bez zagłębiania się w zawiłości psychologiczne, myślę, że nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora. To, że istnieje jakiś procent kobiet, które pozostawiły za sobą spalone mosty jest nie do uniknięcia. I wszyscy staramy się rozumieć Pański ból, rozgoryczenie i wściekłość, ale chyba to forum nie jest właściwym miejscem do wylewania swoich żalów. Pozdrawaim
Panie Sławku, W sierpniu (a właściwie po jego połowie) w niektórych regionach zaczyna się winobranie, wiem, bo też wozililiśmy ludzi. W tym roku pewnie będziemy prowadzić nabory i wozić ludzi na winogrona. Mówi się o bardzo dużych grupach, jak będzie w rzeczywiśtości? Jak zwykle wyjdzie w praniu. Pozdrawiam
Witam Bylam dzisiaj w UP i pani zapisala mnie na wyjazd jakikolwiek i gdzie kolwiek że te co niepojechaly do hiszpani to napewno pojada na inny zbior!A ja dzwonilam dzisiaj do pana krury zajmuje się wyjazdami do niemiec na truskawki i jade na początku czerwca (To jest sprawdzone bo już tam bylam)oj jak się ciesze bardzo się ciesz!!!!!
kolego zobacz masz wszystko miales zone i myslales że ją dobrze znasz a tu co się okazuje ?Bardzo ci wspulczuje naprawde ja jestem z męzem 11 lat mamy dochody tylko męza noi ja od 3 lat jezdzw na truskawki do niemiec bardzo kocham swojego męza i nawet przez myśl mi nierzelecialo żebym go tam zdradzila!Moj mąz niema na drogie prezenty ale i tak go kocham przywozi mi odczasu do czasu rozyczke i jak to robi to jestem bardzo zadowolona!!!!Skąd jestes napewno są fajne dziewczyny w twoim miescie kopnij w dupsko swoją zone niewpuszczaj jej do domu bo nastepny wyjazd tak samo zrobi!Pozdrawiam AGA31
skąd jesteś i gdzie załatwiałaś pracę na inne zbiory, chętnie skorzystam bo Ja również nie pojechałam na truskawki do Hiszpanii, jaki jest czas oczekiwaniana załatwienie formalności itp.czy te zbiory będą pewne i w jakim kraju? Jeśli możesz udzielić Mi więcej informacji to bardzo Cię proszę o wpis na FORUM i z góry dziękuję. A już myślałam, że nikt się nie odezwie z tych zawiedzionych a tu proszę...Czy Masz jakieś informacje z ALGI????
jade na truskawki do niemiec a dokladnie pod Rostoc ja już tam jezdzilam przez 3 lata i musialam pujsc w łaski do szefa zeby mnie spowrotem wzilo!To dzwoni się do pana w polsce do Bydgoszczy on się zajmuje naborem .Wiem że potrzeboją kobiety bo wczoraj dzwonilam do niego mozna się zapisac na 5[tel]i 90 dni to jest pewne i legalne bo tez mamy umowy !Wiesz niebęde pisac nr tel do tego pana zaklikaj domnie na gg to ci wszystko powiem co i jak ok?7[tel]zapraszam jak zadzwonisz do niego to będziesz musiala podac moje nazwisko od kogo jestes!AGA31
Jestem ze Stargardu szczecińskiego z zachodniopomorskiego
Proszę Pani.to,że w moich wypowiedziach doszukuje sie Pani wyłącznie jadu to Pani sprawa.Mam taki styl wypowiedzi(nie chce nikogo obrazić).W moich wypowiedziach nie na elementów fantastyki.Piszę wyłącznie to co wiem,widziałam i przeżyłam.Proszę mi nie sugerować wizyty u lekarza,gdyż nie widzę takiej potrzeby.Droga Pani co innego tylko czytać wpisy na forum,a co innego je pisać na podstawie faktów.Zapewniam Panią,że starałam się opisywać pewne sytuacje w sposób delikatny,ale to co widziałam nie ma nic wspólnego z GODNOŚCIĄ,TAKTEM I DELIKATNOŚCIĄ
PS.MAM ZAŚWIADCZENIE O ZDOLNOŚCI DO PRACY tzn.jestem zdrowa i mój lekarz nie doszukał się w moim zachowaniu żadnych nieprawidłowości
A czy ów lekarz mial okazje zapoznać sie z wścieklym jadem buchającym z Pani ust? Nie? No wlaśnie...Nie osądzajcie byście nie zostali osądzeni...Może warto popracować z własną podświadomością, pewnie tam glęboko jakiś ból, jakieś gorzkie wspomnienie i dlatego taka nienawiść...Mimo wszystko życzę spokoju, bo takie emocje nie sprzyjają zdrowiu oraz odrobinę choć TOLERANCJI.
A czy ów lekarz mial okazję zapoznać sie z wścieklym jadem buchającym z Pani ust? Nie? No wlaśnie...Nie osądzajcie byście nie zostali osądzeni...Może warto popracować z własną podświadomością, pewnie tam glęboko jakiś ból, jakieś gorzkie wspomnienie i dlatego taka nienawiść...Mimo wszystko życzę spokoju, bo takie emocje nie sprzyjają zdrowiu oraz odrobinę choć TOLERANCJI.
skoro panie lubicie słodkie kłamstewka to nie będę już nic wpisywać na tym forum.Widze ,że tym forum zainteresowali się wybitni specjaliści z dziedziny medycyny.
Dziewczyno nic się niemartw tym co piszą a Twój temat .Skoro byłaś tam to wiesz lecz lluuddzziioomm się tego nie wytłumaczy .
Ps. do wiadomości tytyty ..
Kolezanko olej tą annax czepia się bez powodu niech sama tam pojedzie i zobaczy jakie sa tam kokosy!!!!Ja jestem na liscie dziewczyn co niepojechaly do hiszpani i powiem szczerze że teraz niezaluje bo zalapalam się na wyjazd do niemiec tez na truskawki!
Słowa uznania dla tytyty za szcerość. Prawie żadna z dziewczyn nie chce poruszać tego tematu, jakby to było tabu a napewno mogłyby wiele powiedzieć. Nie chodzi o napiętnowanie konkretnej oosoby czy potępianie wszystkich wyjeżdzających do Hiszpanii polek. Należy potraktować to jako poważny problem albowiem nie jest to zjawisko incydentalne a efektem tego są dramaty w wielu rodzinach.
dziękuje
Gdybys uwaznie czytala to wiedzialabys, ze i ja tam bylam.Tez chodzilam ulicami Moguer i widzialam jak to pogardliwie nazywa tytyty "Eksponaty" ale jakos mnie serce z tego powodu nie bolalo i tylko taka refleksja mi sie nasuwa, ze czegos tym kobietom zabraklo tutaj na miejscu...Nawet te baseny i sauny nie pomoga jesli w malzenstwie nie ma MILOSCI.Tych kobiet mi po prostu bylo zal...Wiec uwazam, ze dalsza dyskusja majaca na celu wykazanie, ze te ktore jada do H. to wylacznie po...jest bezcelowa.Zawsze ten problem istnial jak swiat swiatem i najlepiej by byl, zeby kazdy zajal sie wlasnym zyciem zamiast innych obrzucac blotem.Pozdrawiam
Proszę o radę jak załatwiliście Sobie pracę w Niemczech przy truskawkach, czy trzeba wpłacać jakieś pieniądze, jak długo i przez kogo załatwiłyście ten wyjazd, co z dojazdem czy jest on na własną rękę czy opłacony np. przez Urz. Pracy co z zakwaterowaniem i wyżywieniem, w jakim terminie i na jak długo??? Pytam, bo Ja jestem też tą co nie wyjechała do Hiszpanii i chętnie bym skorzystała z tej oferty,jestem z lubuskiego. Proszę o wpisy na Forum z góry dziękuje
napisz domnie na gg to ci wszystko napisze niemoge podac nazwiska tego pana co mi zalatwia bo pewno by wszystkie do niego zadzwonily!Ale jest na 100procent bo ja jezdzilam tam od 3 lat 7[tel]zapraszam
jeśli możesz to dokończmy rozmowę na GG mój nr 9235476
juz tylko zostlo do przyjazdu mojej zonki 17 dni zczego sie bardzo ciesze juz chyba wiecej nie pojedzie na fresy a jest juz 4 raz iteraz ma najgorzej ale jej ufam a nie jak powyzej bylo pisane malzenstwo to instytucja polegajaca na zaufaniu wiadoma zdarzaja sie rozne przypadki kazdy jest tylko czlowiekiem pozdrawiam wszystkich czekajacych i tam pracujacych
Widze ze nikomu się niechce pisac o tej nieszczęsnej hiszpani !Jestem tylko ciekawa ile dziewczyny zarobiły bo ja na sam wyjazd straciłam 200euro a itak niepojechalam!Ale wszystko mi się zwruci bo jade w czerwcu do niemiec też na truskawki.No niewspomne ze będziemy jechac na winogrona z UP lzejsza praca i mam nadzieje lepsze warunki jak w hiszpani.Pozdrawiam
Ja też nie pojechałam do Hiszpani, czekam na nowe wpisy co dziewczyny
musiały przeżyć,bo już po 15 05 będą wracać. Podobno w tym roku straszny niewypał z tymi truskawkami może i dobrze że tak wyszło.
jadę do Niemiec.
Do AGI
W jaki region jedziesz do NIEMIEC?
Cześc Ada ja jade pod Rostok a dokładnie do Purskhof.Wycofalam calcje za camping w grudniu a ostatnio musialam zadzwonic do szefa i naklamac mu że pracowalam tu w polsce i że juz niepracuje bo tak to by mnie niechcial jak bym mu powiedziala ze mialam jechac do hiszpani i ze niepojechalam to moglabym się pozegnac z wyjazdem do niemiec.Ale ciesze się bardzo że jade na stare smkieci.Bylas moze w UP tez ci pani powiedziala że nas wyslą na winogrona ?Bo mi tak powiedziala ze te co niepojechaly do hiszpani to musza pojechac i pojadą w pierwszej kolejności.pozdrawiam AGA
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 2830
poprzednia |

 »

Pomoc językowa