Kto wyjeżdża do pracy do Hiszpanii???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Chciałabym wyjechać do pracy w dowolne miejsce Hiszpanii na czas bliżej nieokreślony (najwcześniej na początku sierpnia). Angielski znam na średnim poziomie, natomiast nie mam pojęcia o hiszpańskim. W związku z tym mam obawy, żeby jechać tam sama. W końcu co kraj to obyczaj ;]. Jakby ktoś był zainteresowany przyłączeniem się, piszcie pod nr [gg] . Razem po prostu będzie raźniej. Pozdrawiam, Eliza.
ja juz pracowałam w hiszpanii (poludnie ) bez znajomości hiszpańskiego a z podstawa angielskiego i mogę ci powiedzieć że nie jest to łatwe bo większość hiszpanów znających inny język niż swój mówi po francusku, niemiecku, a tylko mała część po angielsku więc mialam utrudnioną komunikację, teraz znowu wybieram się do hiszpani ale ostro uczę się języka bo bez tego ani rusz, ty masz jeszcze trochę czasu wię proponuję chociaż naukę podstaw pozdrawiam
Oj, tak, sama nie byłam w Hiszpanii - jeszcze;d, ale mój kuzyn, który tam siedzi z żoną od 1997 roku, mówią, żępo niemiecku moża się dogadać, ale po angielsku nie bardzo. Z drugiej strony, w ramach piocieszenia powiem Ci, że hiszpański w ciągu dwóch tygodni "wchodzi w krew", a przynajmneij podstawowe zwroty.
bylam w Hiszpani w oklicach Huelwy, jeżeli chcesz jechać na zbiory owoców, to nie pomoze ci ani język angielski, ani niemiecki/
ja tez byłam w okolicach huelvy (cartaya) na zbiorach a ty gdzi byłaś dokładnie i co tam robiłaś a tak a propos to zgadzam się że angielski jest mało pomocny
san baltarome
Orchidea i co z tym twoim wyjazdem do hiszpani ? Dalej myślisz jechać w sierpniu czy to już nie aktualne ?
czesc a Ty tez sie wybierasz czy juz moze jestes w hiszpanii ja tez mysle o wyjezdzie
ja tez bylam w san bartolome i bylo swietnie
jak pisałam byłam już w tym roku na zbiorach ale od pażdziernika znowu zaczyna się sezon więc rozważam możliwość wyjazdu jeśli nie znajdę nic innego, oczywiście do pażdziernika jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję że znajdę coś innego. pozdrawiam
Hej, ja chętnie pojechałabym też na zbiory i interesuje mnie październik.Czy mogłabym Cię prosić o jakieś szczegóły, jeżeli jest oczywiście taka możliwść. Może razem byśmy się wybrały? [email]
przesyłam ci bliższe informacje na maila.
pozdawiam
Jeszcze nie dostałam. Może wystąpił jakiś bład. Podaje moje maile [email] [email]
prześle ci to na ten drugi adres bo z tym jakieś problemy
Przesłałam Ci tylko w kilku wiadomościach bo coś komp szwankuje. Man nadzieję, że jak odczytasz to odpiszesz na maila. :-))
Nio poszło, zapomniałam napisać że mam NIE czyli numer identyfikacjii obcokrajowców
to z tym NIE masz trochę lepiej ale bez tego to chyba też da się obyć czy jest to konieczne ?
cześc dziewczyny,nadal myślicie o tym wyjezdzie?bo ja tydzien temu wróciłam z sevilli (pracowałam w knajpie w kuchni;)ze względu na rekrutację na studia ale jeśli tylko miałabym taka możliwośc chętnie wyjechałabym jeszcze do hiszp.
Wasz wyjazd nadal aktualny?jak chcecie jechac?bo ja myślałam nawet o stopie bo niebardzo mam kase..:/
buziaki
Jak wyżej napisane to planowałyśmy wyjazd dopiero końcem września więc nie wiem czy to by cię interesowało. Niestety to nie jest nic pewnego.pozdrawia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Kultura i obyczaje