Rumbo.es

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam pytanie czy ktoś zamawiał może bilety lotnicze przez taką stronkę www.rumbo.es, chcę zamówic lot z Barcy do Malagi, znalazłam tam fajną ofertę ale mam trochę obawy czy to jest pewne,zebym potem nie została z walizami na lotnisku;) Saludos
Lepiej zamów bezpośrednio u przewoźnika, powinno być taniej, bo za pośrednictwo firmy zawsze narzucają sobie marżę.
na stronie przewoźnika bilet był teoretycznie droższy o 12 euro niż na rumbo.es ale okazało się ze przy zamawianiu cena okazała się taka sama, więc na to samo wyszło:))
cześć!

ja kupowałam przez tą stronę bilety barcelona-ibiza i wszystko bylo w porządku, więc chyba nie masz się czego obawiać....
Nowłaśnie, zadne biuro podróży nie robi nic za darmo :)
Hej Sylwia
a mam pytanie bo dostałam wczoraj maila z potwierdzeniem rezerwacji - tzn tak mi sie wydaje jest tam podane moje nazwisko jedynie i coś takiego jak localizador - nr skladajacy sie z literek i cyfr - nie wiem czy to potwierdzenie lotu czy jedynie ubezpieczenia ktore wykupilam w rumbo w razie rezygnacji:(( bo z tego co widze potwierdzenia z skyeurope wygladaja troche inaczej nie wiem czy coś jeszcze dostanę, ile się czeka na takiego maila z potwierdzeniem? wrrr jestem już cała nerwowa:((Saludos
czesc!
to jest wlasnie potwierdzenia rezerwacji...
najlepiej tego maila wydrukuj i zabierz ze soba na lotnisko z dowodem osobistym (paszportem)i z tym zglaszasz sie do odprawy
baw sie dobrze!
halo
rumbo to bardzo fajne bbiuro podrozy!mozesz bez obaw wykupic tam przelot!nie ma zadnych problemow ani zadnych oszukanstw my zawsze kupujemy w rumbo i jestesmy bardzo zadowoleni i rzeczywiscie mozna czasami zalezc bardzo korzystne oferty!
pozdrowienia z sevilli
Temat przeniesiony do archwium.