MAJORKA 2007 - Praca

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich !!
Mam zamiar jechać za kilka tygodni na Majorke w poszukiwaniu pracy.
Byl ktos moze, i wie cos na temat Alcudii i pracy tam ?

Jezeli jest ktos chetny kto chcialby jechac w tym sezonie to bardzo prosze o kontakt ! [email]

Pozdrawiam!
Witam,

W ubiegłym roku przyleciałem na Majorkę na początku czerwca i znalezienie pracy zajęło mi trochę czasu (ok. tygodnia). Znajomy przyjechał miesiąc wcześniej i prace jako kelner w hotelu znalazł w ciągu jednego dnia. W tym roku tzn już za 3 dni wyjeżdżam i będę pracował w okolicach Alcudi w hotelu, w którym pracowałem w zeszłym roku. Jeżeli chcesz znaleźć ciekawą prace na cały sezon to wyjazd w maju wydaje mi się najlepszym okresem.

Pozdrawiam
moglbys podac mi jakis namiar do Ciebie? mam pytanie
Hej!
Ja planuje lecieć na Ibize czy na Majorke jakos na poczatku czerwca. Wiem ze to troche pozno, no ale sesje jeszcze musze zamknac:/. Leci ktos tez w podobnym terminie? Chyba przez berlin wychodzi najtaniej. Moze razem sie wybierzemy?:) w "kupie" razniej i bezpieczniej:]. moj mail: [email] [gg] pozdrawiam
Witam,

e-mail [email] gg 1[tel], tel 5[tel]( od 29/04 tylko sms)

Pozdrawiam
W kupie bezpiecznie ? Z polakami ? Polakow za granica to radze omijac szerokim lukiem.....osobiscie sie nieraz sparzylem na "zyczliwych" rodaczkach....
cześć, ja planuje gdzies poleciec razem z koleznka. Jest nam obojetnie gdzie, ale wiem ,ze grupa lepiej, wiec podaje moje [gg]
Witam ja tez powaznie myslę o wyjezdzie na majorke jestem ratownikiem wodnym i chciałbym znalez tam jakąs prace związaną z tym zawodem(ale nie koniecznie),jest tylko maly problem bo najwczesniej moge wyjechac w lipcu z powodu sesji wiec mam pytanie czy ktos wyjezdza na majorkę w tym terminie jak tak to proszę o [email] pozdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia