A MOŻE TY...

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam kogoś kto chciałby po wakacjach,albo jeszcze przed nimi wyjechać ze mna do Hiszpanii.Mam zamiar pobyc tam jakiś czas a moze,a kto wie(czas pokaże)na stałe.Kto tak jak ja ma takie plany to niech się odezwie,wiecie przecież ze razem zaczynać jest łatwiej,rażniej.
hej, ja chcę wyjechać do Hiszpanii, ale dopiero w przyszłym roku (koniec czerwca/ początek lipca). Jak chcesz porozmawiać to podaję Ci moje [gg] . Pozdrawiam :)
napisałam do ciebie na gg
Hola:) A jaki rejon Hiszpanii Cie interesuje. Ja tez chce wyjechac, wlasnie robie sobie tzw. gap year i mam plany zwiazane z nauka hiszpańskiego. Jak wiadomo najlepiej się go uczyć w jakims kraju hiszpansko jezycznym ... marzy mi sie również Ameryka Południowa np Kuba ..:)
Mam juz jedną chętną duszyczkę.Jeśli chcesz dolączyć do nas to zapraszam na [gg] .Byłam na Kubie,tam najlepiej jechać tylko w celach turystycznych bo ciężko o prace choc kraj wspanialy.Tam panuje wielka bieda.My myslimy o Barcelonie.
hejka!!! jeśli szukacie jeszcze kogoś do towarzystwa to też planuje wyjazd do Barcelony w przyszłym roku, a chętnych wśród moich znajomych brak wiec jestem otwarty na nowe znajomości, nr [gg]
Hej ja rowniez wybieram sie do barcelony tak okolo lutego niestety nie znam tam nikogo:)a fajnie byloby miec kilkoro znajomych rodaków w obcym miejscu,zapraszam piszcie na maila [email]
Kto jest chetny na wyjazd do Hiszpanii i na obgadanie szczegołów zapraszam na [gg] .
chetnie porozmawiam na temat gap year. sama zamierzam wziac z tego powodu urlop dziekanski. mile widziane sugestie.moj mail to [email]
szukam dalej.Już jedną osóbke znalazłam,może chcecie do nas dołaczyć?
hey, ja tez planuje wyjechac do hiszpani i to tak szybko jak tylko idzie :) moj nummer gg to 1942047
czesc ja tez wybieram sie do Hiszpani
posz na mojego maila [email]
no to walcie do mnie na gg
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa