kto w Madrycie?

Temat przeniesiony do archwium.
Hola :)

Kto jest w Madrycie i ma ochotę się spotkać na jakąś kawkę lub piwko?

Pozdrowionka

Paulina
ja moze wybiore sie tam na wakacje:)
Ja mieszkam w Madrycie. Teraz coprawda jade na 2 tygodnie do Polski, ale po powrocie mozemy sie spotkac.
Czy aby otrzymać nr N.I.E. trzeba się umówić na spotkanie w Comisaria General de extranjeria, czy wystarczy tam po prostu przyjść i złożyć wniosek?
http://www.mir.es/SGACAVT/guiatram/guiatramites.pdf
EXTRANJEROS
Ciudadanos de La Unión Europea
Strona: 77.
hej,
Wybieram sie wlasnie do Madrytu pod koniec lipca i bardzo chetnie bym tam z kims sie spotkala w wolnym czasie hehe tak ogolnie to sie nie orietuje jak tam jest bo bylam tylko w Maladze i jak by mi ktos przyblizyl cos o tym miejscu to bym byla wdzieczna. pozdrawiam
ja także wybieram się do Madrytu i też chętnie się z kimś spotkam
pozdrawiam
Ja sie wybieram do Madrytu poczatkiem lipca prawdopodobnie 5 lipca bede na miejscu,jade w celu poszukiwania pracy :D
Nie wiem czy ciagle jestes w Madrycie i chcesz sie z kims spotkac, ja nie znam Polakow tutaj i mysle, ze chcialabym miec jakies polskie kolezanki w moim wieku (ja mam 28 lat) tutaj. Zostawiam moj email: [email] Pozdrawiam
Witam, witam!
Od niecalych trzech miesiecy mieszkam w Madrycie, dopiero zaczynam sie uczyc tutejszego jezyka, w pracy caly czas po angielsku... wiec bardzo chetnie spotkalabym sie na kawe/piwko z polskojezycznymi dziewczynami, jesli oferta jest jeszcze aktualna :-)))
moj email: [email]
hasta luego!
Jakby ktos nadal szukal kogos do pogadania, mieszkam na pd Madrytu
moj msn [email]
I jak tam forumowicze?? Jest ktos jeszcze w Madrycie? W ostatnia sobote odbylo sie super super super spotkanie rozpoczete dobra kawo-martini po czym przenioslo sie na super dyskoteke :D:D jezeli macie dalej ochote na spotknia to piszcie [email] im wiecej ludzi tym lepiej :D:D
ostatnie spotknie bylo REWELACYJNE
Hoooola!! wiem bo bylam, martini i kawe pilam...i tez super swietnie sie bawilam!!! Poznalam naprawde extra dziewczyny a i kolega nie brakowal(tu serdeczne pozdrowienia dla Tomka ktory zachowal sie jak prawdziwy caballero!), by odstraszac od nas niepotrzebne sepy ;-)))), a sepili sie sepili. Mam juz fotki wiec podajcie maila i wysle volando. Besitos guapas
AAAAA !!!!!! WYSYLAJ MI WYSYLAJ JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC BY JE ZOBACZYC OHH AHHHH !!!!!! no to msz tu moj mail - [email] ah :D:D:D no tak Tomek bardzo dobrze sie zachowywal nasz rodzynek :D no i nasza Sangria byla takze bardzo dobra :D:D
hej!Chcialam sie zapytac czy ktoras z was studiowala/al na uniwerku w Hiszpanii? Z checia poznalabym kogos bo sama zaczynam ( mam nadzieje ) mieszkam w Madrycie i ostanio mam dosc duzo czasu:) pozdrawiam!!
no baaaaaa chicas bylo zaje fajnie heh a martini bylo moje :D:D:D:D bo wy kawiory jestescie :P
hehehe a tomus to nei do konca bronil bo podpuszczal tez ich heheh ale ludziska piszcie sie na nowy wypad jeje bo ja jzu chtna zwarta i gotowa!!! :P hehe a foty zajebiste :D
ej na tych fotach mam ramie jak ten jak mu tam Juan Carlos?? Ten od Tomaszka? hahahha normalnie jak zobaczylam nasze zdjecia i moje ramiona to mi sie on przypomnial, tzn jego bicepsy hahahahahahahhahaha. Ej no tak jak mowilam dostalam maila od jakiegos mezczyzny wiec bylo by dwoch kolesi haha :D:D a no tak Tomek dopuszczal dopuszczal hahaha :P
a w piatek trzeba isc !!!!! FIESTAAAA !!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie