Studia w Hiszpanii 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Mieszkam w Hiszpanii i planuje od pazdziernika isc na studia. Szukam osoby ktora zaczynala studia w Hiszpanii tak jak ja, poniewaz mam kilka pytan:

1. Wiem, ze musze przetlumaczyc swiadectwa, planuje to zrobic w Ambasadzie w Walencji, ale slyszalam ze to nie wystarczy, ze potrzebna takze homologacja matury?? to prawda??
2. Podobno ta homologacja trwa ok. roku, wiec jak zloze wniosek o homologacje, to mimo woli moge skladac podanie na uniwersytet? Czy dopiero jak dostane tą homologacje?
3. Rozumiem ze wszedzie egzaminy wstepne są zniesione?
4. Mieliscie egzaminy jezykowe, chcac dostac sie do szkoly?

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:) mam nadzieje ze znajde osobe ktora mi pomoze rozwiazac problem studiowania tutaj, bo jestem w tych sprawach zielona:)
Pozdrawiam
hej
proponuje sprawdzic strone www.uned.es, tam powinny byc wszyswtkie informacje, najlepiej jest byc na biezaco..
ja musialam tlumaczyc swiadecwto maturalne i wraz ze wszystkimi dokumentami przeslac je do unedu. odeslanie mi ich z powrotem zajelo im chyba miesiac, moze niecaly :)
napisz do mnie na maila,kazdemu zreszta chetnie pomoge w czym trzeba, a moze i skontaktuje z innymi osobami, ktore przez to samo przechodzily :)

[email]

powodzenia:)

« 

Studia językowe