korepetycje online - korepetycje z języka hiszpańskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

cała Polska (online)

Wybrane miasto

korepetycje online

 

Agnieszka Kosmala ¡Hola! Jestem Polką, która już od prawie 3 lat mieszka w Hiszpanii. Pracuję tutaj ucząc hiszpańskie dzieci języka angielskiego (dlatego czuję się pewnie w dawaniu korepetycji), jak i również studiuję…»

aktualizacja 29 sie 2021

40 zł

za 60 minut

 

Buenas, Soy un profesor nativo de español de Madrid. Llevo varios años enseñando español, ofrezco resultados garantizados para todos los niveles realizando juegos y ejercicios que le harán divertirse…»

aktualizacja 17 sty 2021

60 zł

za 60 minut

 

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego dla przyjemności? Potrzebujesz pomocy w nauce? A może nie wystarczają Ci zajęcia, na które chodzisz i chcesz dowiedzieć się więcej? W każdym z tych przypadków dobrze t…»

aktualizacja 26 lip 2020

50 zł

za 60 minut

 

Hola! Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej języka hiszpańskiego i filologii hiszpańskiej na UŁ. Spędziłam również rok w Hiszpanii w ramach stypendium ERASMUS w Valladolid. Od 10 lat udzielam korepety…»

aktualizacja 01 kwi 2020

70 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia (indywidualne/grupowe/skype) z języka hiszpańskiego niezależnie od poziomu zaawansowania. Pochodzę z Argentyny i język hiszpański jest moim językiem ojczystym. Posiadam kilkuletni…»

aktualizacja 12 lip 2019

40 zł

za 60 minut

 

Filolożka hiszpańska. Tłumaczka i pasjonatka tego języka. Nauczycielka hiszpańskiego i angielskiego. Znawczyni kultury hiszpańskiej. Ponad rok współpracowałam z jednym z najpopularniejszych stacji rad…»

aktualizacja 14 mar 2019

50 zł

za 60 minut

 

Hello! I'm Julia, a spaniard studying this year in Warsaw. I would like to help you learning spanish. I offer the classes at home, but we could also meet in a coffe place or even via Skype! I c…»

aktualizacja 03 lut 2019

45 zł

za 60 minut

 

Udziele przyjemne, zajecia z angielskiego i hiszpanskiego przez Skype :) Mam 12 lat doswiadczenia w nauczaniu :) http://www.e-korepetycje.net/antonio Oto kilku moich uczniów: https://www.faceboo…»

aktualizacja 14 gru 2018

1 zł

za 45 minut

 

Jestem doświadczowny nauczyciel hiszpańskiego i portugalskiego. Udzielam lekcji w formie pakietów lekcji (minimum 4 na miesiac). Więcej info, proszę o kontakt :)…»

aktualizacja 22 cze 2018

90 zł

za 60 minut