Kraków - korepetycje z języka hiszpańskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

małopolskie

Wybrane miasto

Kraków

 

Joanna ¡Olé! Jeżeli ktoś chciałby poznać bliżej język, kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, to świetnie! Zapraszam uczniów szkoły, studentów, którzy chcą się przygotować do lekcji, uzupełnić braki lub rozwin…»

aktualizacja 05 sty 2023

80 zł

za 50 minut

 

Korepetycje online z języka hiszpańskiego. Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego. Ukończyłam studia magisterskie Filologii Romańskiej ze specjalnością z nauczania języka hiszpańskiego. Ponadto, st…»

aktualizacja 07 sty 2022

70 zł

za 60 minut

 

Zapraszam do nauki języka hiszpańskiego lub katalońskiego. Moje doświadczenie, studia i praktykę językową ukończyłam w Gerona/Girona. Posiadam certyfikat C1 oraz B2 z wymienionych języków romańskich. …»

aktualizacja 06 sty 2021

35 zł

za 45 minut

 

Poznaj hiszpański z native speakerem w sposób wesoły i prosty. Pierwsza próbna lekcja GRATIS. Czy wiedziałeś o tym, że hiszpański jest drugim, najczęściej używanym językiem na świecie. Posługuje się …»

aktualizacja 21 gru 2018

60 zł

za 60 minut

 

Oferuję lekcje online z języka hiszpańskiego przez komunikator SKYPE. Jestem magistrem filologii iberyjskiej i niemieckiej, które ukończyłam na Uniwersytecie Dreźnie w Niemczech. Mam kilkuletnie doświ…»

aktualizacja 06 cze 2018

50 zł

za 60 minut