Warszawa - korepetycje z języka hiszpańskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

mazowieckie

Wybrane miasto

Warszawa

 

Tales Academy Drogi, Uczniu lub Maturzysto! Problemy z Hiszpańskim? Trafiłeś pod właściwy adres - TALES ACADEMY! :) Poznajmy się! Zobacz nasze zajęcia online. → Pierwsza lekcja gratis! ← Ale najpierw, pozwól,…»

aktualizacja 07 gru 2022

120 zł

za 60 minut

 

Korepetycje online z języka hiszpańskiego. Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego. Ukończyłam studia magisterskie Filologii Romańskiej ze specjalnością z nauczania języka hiszpańskiego. Ponadto, st…»

aktualizacja 07 sty 2022

70 zł

za 60 minut

 

Sebastian Aguilar Hello! Am Sebastian from Colombia i will tech you to think, talk and write in spanish, learn spanish with me is very easy and smart, i will use profesional material for my classes and we will to buil…»

aktualizacja 21 gru 2021

50 zł

za 60 minut

 

Buenas, Soy un profesor nativo de español de Madrid. Llevo varios años enseñando español, ofrezco resultados garantizados para todos los niveles realizando juegos y ejercicios que le harán divertirse…»

aktualizacja 17 sty 2021

60 zł

za 60 minut

 

Zapraszam do nauki języka hiszpańskiego lub katalońskiego. Moje doświadczenie, studia i praktykę językową ukończyłam w Gerona/Girona. Posiadam certyfikat C1 oraz B2 z wymienionych języków romańskich. …»

aktualizacja 06 sty 2021

35 zł

za 45 minut

 

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego dla przyjemności? Potrzebujesz pomocy w nauce? A może nie wystarczają Ci zajęcia, na które chodzisz i chcesz dowiedzieć się więcej? W każdym z tych przypadków dobrze t…»

aktualizacja 26 lip 2020

50 zł

za 60 minut

 

Hola! Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej języka hiszpańskiego i filologii hiszpańskiej na UŁ. Spędziłam również rok w Hiszpanii w ramach stypendium ERASMUS w Valladolid. Od 10 lat udzielam korepety…»

aktualizacja 01 kwi 2020

70 zł

za 60 minut

 

*Masz już dosyć nudnej gramatyki? *Szukasz nauczyciela, który skupi się na Twoich potrzebach, a nie na swoim programie nauczania? *Chcesz w końcu przełamać barierę językową i swobodnie się komunikować…»

aktualizacja 11 gru 2019

60 zł

za 60 minut

 

Przyjazna atmosfera, nauka na wszystkich poziomach zaawansowania - lektor z odpowiednim wykształceniem merytorycznym i metodycznym serdecznie zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci od lat…»

aktualizacja 07 paź 2019

60 zł

za 45 minut

 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim? A może potrzebujesz pomocy z uporządkowaniem swojej wiedzy? Chętnie Ci pomogę. Jestem absolwentką liceum dwujęzycznego, posiadam maturę hiszpańs…»

aktualizacja 06 kwi 2019

40 zł

za 60 minut

 

Hello! I'm Julia, a spaniard studying this year in Warsaw. I would like to help you learning spanish. I offer the classes at home, but we could also meet in a coffe place or even via Skype! I c…»

aktualizacja 03 lut 2019

45 zł

za 60 minut

 

Udziele przyjemne, zajecia z angielskiego i hiszpanskiego przez Skype :) Mam 12 lat doswiadczenia w nauczaniu :) http://www.e-korepetycje.net/antonio Oto kilku moich uczniów: https://www.faceboo…»

aktualizacja 14 gru 2018

1 zł

za 45 minut

 

Oferuję lekcje online z języka hiszpańskiego przez komunikator SKYPE. Jestem magistrem filologii iberyjskiej i niemieckiej, które ukończyłam na Uniwersytecie Dreźnie w Niemczech. Mam kilkuletnie doświ…»

aktualizacja 06 cze 2018

50 zł

za 60 minut

 

Jestem lektorem języków obcych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Udzielam prywatnych lekcji indywidualnych lub grupowych na terenie Warszawy. Lekcje przygotowane profesjonalnie, uwzględniające zainte…»

aktualizacja 04 mar 2015

60 zł

za 60 minut