Warszawa - korepetycje z języka hiszpańskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

mazowieckie

Wybrane miasto

Warszawa

 

Buenas, Soy un profesor nativo de español de Madrid. Llevo varios años enseñando español, ofrezco resultados garantizados para todos los niveles realizando juegos y ejercicios que le harán divertirse…»

aktualizacja 17 sty 2021

60 zł

za 60 minut

 

Zapraszam do nauki języka hiszpańskiego lub katalońskiego. Moje doświadczenie, studia i praktykę językową ukończyłam w Gerona/Girona. Posiadam certyfikat C1 oraz B2 z wymienionych języków romańskich. …»

aktualizacja 06 sty 2021

35 zł

za 45 minut

 

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego dla przyjemności? Potrzebujesz pomocy w nauce? A może nie wystarczają Ci zajęcia, na które chodzisz i chcesz dowiedzieć się więcej? W każdym z tych przypadków dobrze t…»

aktualizacja 26 lip 2020

50 zł

za 60 minut

 

Hola! Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej języka hiszpańskiego i filologii hiszpańskiej na UŁ. Spędziłam również rok w Hiszpanii w ramach stypendium ERASMUS w Valladolid. Od 10 lat udzielam korepety…»

aktualizacja 01 kwi 2020

70 zł

za 60 minut

 

*Masz już dosyć nudnej gramatyki? *Szukasz nauczyciela, który skupi się na Twoich potrzebach, a nie na swoim programie nauczania? *Chcesz w końcu przełamać barierę językową i swobodnie się komunikować…»

aktualizacja 11 gru 2019

60 zł

za 60 minut

 

Przyjazna atmosfera, nauka na wszystkich poziomach zaawansowania - lektor z odpowiednim wykształceniem merytorycznym i metodycznym serdecznie zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci od lat…»

aktualizacja 07 paź 2019

60 zł

za 45 minut

 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim? A może potrzebujesz pomocy z uporządkowaniem swojej wiedzy? Chętnie Ci pomogę. Jestem absolwentką liceum dwujęzycznego, posiadam maturę hiszpańs…»

aktualizacja 06 kwi 2019

40 zł

za 60 minut

 

Hello! I'm Julia, a spaniard studying this year in Warsaw. I would like to help you learning spanish. I offer the classes at home, but we could also meet in a coffe place or even via Skype! I c…»

aktualizacja 03 lut 2019

45 zł

za 60 minut

 

Udziele przyjemne, zajecia z angielskiego i hiszpanskiego przez Skype :) Mam 12 lat doswiadczenia w nauczaniu :) http://www.e-korepetycje.net/antonio Oto kilku moich uczniów: https://www.faceboo…»

aktualizacja 14 gru 2018

1 zł

za 45 minut

 

Oferuję lekcje online z języka hiszpańskiego przez komunikator SKYPE. Jestem magistrem filologii iberyjskiej i niemieckiej, które ukończyłam na Uniwersytecie Dreźnie w Niemczech. Mam kilkuletnie doświ…»

aktualizacja 06 cze 2018

50 zł

za 60 minut

 

Jestem lektorem języków obcych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Udzielam prywatnych lekcji indywidualnych lub grupowych na terenie Warszawy. Lekcje przygotowane profesjonalnie, uwzględniające zainte…»

aktualizacja 04 mar 2015

60 zł

za 60 minut