List do Króla Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Głupio mi prosić o napisanie gotowca chodź i tak pewnie nikt nie opdpisze ale nie mam wyboru. Do tego wtorku muszę oddać list napisany do Króla Hiszpanii w języku hiszpańskim. Muszę zaliczyć ten list by zacząć nowe półrocze w dobrym stylu. Może Wam się wydawać (bo widzę że jest tu wiele osób świetnie posługujących się tym językiem) ale uwieżcie ..gdybyście mieli nauczyciela króry nie umie mówić po polsku a najlepsza ocena to 2 to nie byłoby Wam do śmiechu :(

List o dowolnej treści zawierający tylko wstęp typu: Mam 18 lat i ucze się w LO w ..... i nie wiem po co pisze ten list ;) a potem co kolwiek (temat dowolny) - długi 1,5 strony w zeszycie

Mam nadzieję że znajdzie się osoba która podejmie się tego zadania
Będę dozgonnie wdzięczny
No niestety, masz rację. Raczej nikt Ci nie napisze gotowca. Napisz list po polsku, a gwarantuję Ci, że ktoś Ci go przetłumaczy.

Czyżbyś był kolegą tej osóbki? http://www.hiszpanski.ang.pl/jakies_pomysly_na_list_7809.html
Hehe tak chodzi ze mną do klasy :)
Skoro gwarantujesz że jak napisze to ktoś przetłumaczy to ok. ;)

Szanowny Królu Hiszpanii
Mam na imię Bartek mam 17 lat, mieszkam w ...(miasto) wraz z rodziną. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego - lubię moją szkołe chodź nie jest łatwo. Uprawiam sport: piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka. Lubie spokój, zwłaszcza długie spacery. Uwielbiam podróżować po Europie chodź Ameryka też nie jest mi obca. Moimi ulubionymi lekcjami są Chemia, Biologia, Angielski i WF. Lubię oglądać filmy-horrory i słuchać głośnej muzyki. W przyszłości mam zamiar studiować i kupić szybki motor. Zawsze lubiałem rozrywkowo spędzać czas dlatego nie dawno skoczyłem na bandżi a kiedyś chciałbym spróbować skoku ze spadochronu. Nie lubie się uczyć chodź języki obce i geografia przypadły mi do gustu. Podczas następnych wakacji chciałbym pojechać do Hiszpanii ponieważ według mnie jest to piekny kraj ze wspaniałymi tradycjami który warto odwiedzić. Mam nadzieje że kiedyś uda mi się zobaczyć rodzine królewską
Pozdrawiam Bartek

BŁAGAM NIECH MI KTOŚ PRZETŁUMACZY TEN LIST :) (nie słowo w słowo tylko żeby jakoś ten list wyglądał)

mam wielką nadzieje że ktos podejmie się zadania (a list jest na wtorek) :(
Voila. Tylko poczekaj jeszcze parę godzin, a ja uprzejmie proszę o poprawki, bo jestem pewna, że są tu niewielkie błędy.

Estimado Rey de España
Me llamo Bartek, tengo diecisiete años, vivo en ...(miasto) junto con mi familia. Soy un alumno del Instituto de Segunda Enseñanza de Boleslaw Chrobry. Me agrada mi escuela aunque no es muy facil. Practico el deporte: fútbol, tenis, balonvolea. Me gusta la tranquilidad, sobre todo los paseos largos. Me encanta viajar por Europa, aunque America no es desconocida para mi. Mis clases preferidas son la química, la biología, el idioma Inglés y la educación física. Me gusta ver las peliculas horrores y escuchar la musica fuerte. En el futuro tengo la intención de estudiar y de comprar una motocicleta rapida. Siempre me ha gustado pasar el tiempo con divertimiento y por esto hace poco tiempo ma lanzé con bungie, y en el futuro querría probar el salto con paracaídas. No me gusta estudiar aunque las lenguas extranjeras me gustaron. Durante siguientes vacaciones querría ir a España porque según mi opinión es un país bello, con las tradiciones excelentes, que vale la pena de visitar. Espero que algun día alcanze a ver la Familia Real.
Mis cordiales saludos,
Bartek.

Powodzenia.
ja bym napisal:

Su Majestad el Rey de España

(...)voleibol,
(...)peliculas de terror(miedo)
(...)puenting
(...)lo de Boleslaw Chrobry sobra.
(...) America pero cual?? hay que especificar.
igua lse me paso algo.
un saludo.
WOW ... Agniecha110 jesteś niesamowita ... nawet nie wiesz jak bardzo mnie wyratowałaś !! Jutro spokojnie będę mógł to przepisać ..
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia