Gramatyka języka hiszpańskiego

W tej sekcji znajdziesz wyczerpujące informacje na temat najważniejszych zagadnień i aspektów gramatycznych języka hiszpańskiego. Naucz się poprawnie wymawiać i zapisywać hiszpańskie słowa i zdania. Dowiedz się, czym są zaimki i rodzajniki oraz jaką funkcję pełnią w języku i w komunikacji. Zapoznaj się z odmianą hiszpańskich czasowników i poznaj wszystkie tryby, czasy i peryfrazy, w jakich mogą one wystąpić. Naucz się rozkazywać i zakazywać po hiszpańsku i stań się ekspertem od subjuntivo. Każdy artykuł zawiera liczne przykłady i nagrania wymowy native speakera, a także odsyła do tematycznych ćwiczeń online.

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Komentarze (5)

Dobry material do nauki j. hiszpanskiego. Gracias.

Dziękuję za wiedzę, którą podajecie.

mozna by bylo dodac do hiszpanskiego nauke słowek tak jak jest np w jezyku angielskim (szlifuj swoj angielski) ułatwiło by to nauke.

Dzięki za stronę, kiedyś się uczyłem z niej gramatyki angielskiego i właśnie zaczynam hiszpański, jesteście super. Pozdrawiam

Gdzie się podziały moje zestawy do nauki słówek? Jak się dostać do systemu nauki słówek z którym pracowałam przez lata? (ostatnio miałam przerwę, wracam, a tu nie ma nic....)