szybka pomoc prosze

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze was o przetłumaczenie tego tekstu tak bardzo mi zalezy na wygranej i na poszerzeniu grona osób , które moga klknąc ....prosze was:)


Kochani zostało jeszcze trochę czasu, konkurs trawa do 30,05,2014 do godziny 12:00 ...walczę dalej i potrzebuję waszych polubień więcej więcej więcej....Stworzyłam to wydarzenie by dotarło do szerszej grupy osób ...

Kliknijcie proszę w mój komentarz "bezpłatny projekt za uśmiech" pod linkiem



Bez waszej pomocy nie uda się :) A mi tak bardzo zależy na tym projekcie że odpuścić nie mogę ....WALCZĘ DO KOŃCA :)

ROBIĘ TO DLA MOJEJ CÓRCI NIKI I RÓWNIEŻ DLA SIEBIE

PONOĆ MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ TRZEBA TYLKO DO NICH DĄŻYĆ

WŁAŚNIE O NIE WALCZĘ :)!

UDOWADNIAJĄC RÓWNIEŻ SWOJEMU DZIECKU , ŻE MIMO IŻ JESTEM NA TĄ CHWILĘ NA PRZEGRANEJ POZYCJI WALCZYĆ TRZEBA DALEJ DO KOŃCA:)

ONA TO PRZEZYWA RAZEM ZE MNĄ ...

PROSZĘ WSZYSTKICH TYCH CO NIE KLIKNĘLI O TO BY KLIKNĘLI W TEN MÓJ KOMENTARZ I O NOWE POLUBIENIA.... POMÓŻCIE SPEŁNIĆ MARZENIE:)

CHCIAŁABYM RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ BARDZO BARDZO BARDZO ZA WSPARCIE KTÓRE JUŻ DOSTAŁAM ...JESTEŚCIE KOCHANI !!!!!!! DZIĘKUJĘ

DO DZIEŁA KOCHANI JESZCZE JEST CZAS BY TE 306 LAJKÓW ZMIENIĆ NA DUŻO DUŻO WIĘCEJ !!!!!
już nie trzeba ...dałam radę ...