Prosba

Temat przeniesiony do archwium.
do admina o uporzadkowanie forum tematy nowe sa pomieszane, coraz wiekszy balagan, coraz mniej jasnosci, wyjazdy na truskawki znowu dominuja ostatnie wpisy, naprawde o takie forum tu chodzi? nowa wersja forum jest coraz gorsza, niestety
Myślę, że bałagan uporządkowałby szablon forum taki jak na większości forach internetowych, bo tu jest jakiś dziwny i faktycznie się nie sprawdza. Myślę, że powinna być czytelna strona główna forum z działami jeden pod drugim, a w każdym dziale wątkami jeden pod drugim i po prawej stronie przy każdym wątku info o ilości odpowiedzi itd. - tak jak na większości for internetowych i tam nie ma takiego bałaganu.
Myślę też, że na forum powinien być też jakiś moderator pilnujący porządku. Moderator miałby moc usuwać lub prznosić do odpowiedniego działu wątki. Robiłby to sam z siebie, gdy zajdzie taka potrzeba, a nie jedynie po zaraportowaniu postu, bo ten system się tu nie sprawdza. Codziennie pilnowałby też tego co się dzieje na forum i zapobiegał rozprzestrzenianiu się chamstwa, co jest na tym forum kolejnym problemem i nikt tu tego nie kontroluje. Na innych forach jest system ostrzeżeń dawanych przez moderatorów za wpisy obraźliwe lub niezgodne z tematem forum, po otrzymaniu np. trzech konto jest blokowane.
Dziwi mnie fakt, że być może najbardziej popularne polskie forum na temat języka hiszpańskiego jest jednocześnie najgorzej prowadzonym forum jakie widziałem.
Jestem za. Zarówno za tym, co napisała BeaI jak i Pedrito88

I ponownie proszę o wprowadzenie opcji ignorowania tematów.

Truskawki, maliny, borówki, pomarańcze...
edytowany przez Agniecha110: 26 mar 2011
och, pedrito, o chamstwie nie rozmawiaj lepiej...
Cytat: Pedrito_88
Myślę, że bałagan uporządkowałby szablon forum taki jak na większości forach internetowych, bo tu jest jakiś dziwny i faktycznie się nie sprawdza. Myślę, że powinna być czytelna strona główna forum z działami jeden pod drugim, a w każdym dziale wątkami jeden pod drugim i po prawej stronie przy każdym wątku info o ilości odpowiedzi itd. - tak jak na większości for internetowych i tam nie ma takiego bałaganu.
Myślę też, że na forum powinien być też jakiś moderator pilnujący porządku. Moderator miałby moc usuwać lub prznosić do odpowiedniego działu wątki. Robiłby to sam z siebie, gdy zajdzie taka potrzeba, a nie jedynie po zaraportowaniu postu, bo ten system się tu nie sprawdza. Codziennie pilnowałby też tego co się dzieje na forum i zapobiegał rozprzestrzenianiu się chamstwa, co jest na tym forum kolejnym problemem i nikt tu tego nie kontroluje. Na innych forach jest system ostrzeżeń dawanych przez moderatorów za wpisy obraźliwe lub niezgodne z tematem forum, po otrzymaniu np. trzech konto jest blokowane.
Dziwi mnie fakt, że być może najbardziej popularne polskie forum na temat języka hiszpańskiego jest jednocześnie najgorzej prowadzonym forum jakie widziałem.

Perrito - wydaje mi się, że twoje postu byłyby usuwane na bieżąco ;)
Właśnie takie zachowania jak powyżej są problemem tego forum. Każdy pisze co mu się podoba. Powyżej Cristobalito mnie nazwał perrito czyli psem, ja w tej chwili mógłbym go nazwać cricobarrito czyli cipobłotkiem, lub wymyślić coś ciekawszego, bo to może słabe i byłbym równie bezkarny jak ten cham powyżej. Tu na forum ludzie wypisują co im się podoba i nikt nie poniesie za to konsekwencji. Dlatego też potrzebni są moderatorzy, którzy by na bierząco śledzili co się dzieje na forum, mieli możliwość usuwania postów i blokowania użytkowników. No i wreście przydałby się jakiś regulamin forum, gdzie byłoby określone co wolno, a co nie.
jasne, moze bys nie pisal do kobiet spier...., bo by cie w koñcu usunieto
perrito - moderator nie jest potrzebny. To co jet potrzebne na tym forum to twoja nieobecność.
P.S. nie wiem skąd ty takie wyrazy bierzesz. Crico, nie ma w żadnym słowniku (mam ich trochę). Zaraz wyskoczysz, że tak mówia indianie w jakiejś wiosce :)
Swoją drogą ten wątek "Moguer" to jakaś kolejna wielka plantacja. TO JEST FORUM DO NAUKI JĘZYKA CZY ŚMIETNIK?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka