Olimpiada z Hiszpańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Słyszeliście o I Olimpiadzie z Hiszpańskiego?

Co o tym sądzicie?

http://neo.amu.edu.pl/ifrom/images/dokumenty/wytyczne_1ojh.pdf


ja osobiście nie uczę się hiszpańskiego i zastanawiam się czy nie mógłbym w takiej olimpiadzie wystartować...
słyszała, ale jako że właśnie skończyłam liceum, to nie mogę w niej wziąć udziału. A szkoda. Chciałabym spróbować.

A skoro nie uczysz się hiszpańskiego, to czemu chciałbyś wystartować? Jak nie znasz języka, to przecież nie masz szans.
A jeśli chodziło ci o to, że nie uczysz się w szkole, tylko sam tak po prostu, to...może mógłbyś. Chociaż nie wiem. Bo chyba musi być nauczyciel, który oficjalnie 'będzie ci pomagał przygotować się do olimpiady'.
Echhhhh....czemu ja taka stara????? Albo czemu nie wymyślili tego z 5-6 lat temu??
Swoją drogą - wymagania nie takie straszne, jak na olimpiadę. Fajne tematy na ustny :)
ja wlasnie sie przygotowuje do tej olimpiady, szczerze mowiac jak dojde do drugiego etapu to juz bede szczesliwa, ale oczywiscie chcialabym dojsc do tytulu finalisty. bardzo sie ciesze ze ktos zdecydowal sie ja zorganizowac :D
ja też się cieszę, ale mogli się zdecydować trochę wcześniej, np. w ubiegłym roku. to bym jeszcze mogła wziąć udział :D
Super pomysł!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Sólo en español

 »

Studia językowe