GRUPA: hiszpański amerykański

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym powitać Was serdecznie w nowej grupie na forum pt. "hiszpański amerykański", której jestem moderatorem. W grupie tej rozmawiać będziemy szeroko o Ameryce Łacińskiej i jej odmianach języka hiszpańskiego. Jest to doskonałe miejsce by zadać pytanie na temat słówka zasłyszanego w amerykańskiej telenoweli, na temat danego dialektu, lub by np. podzielić się swoimi wrażeniami z podróży do któregoś z krajów Ameryki Łacińskiej. Jednym słowem - wszystko dla miłośników Ameryki Łacińskiej i jej odmian języka hiszpańskiego.

Ustawienia grupy polegają mojej edycji, na chwilę obecną posty widzą wszyscy użytkownicy forum, ale aby móc pisać, zakładać nowe wątki i odpowiadać na posty, trzeba przystąpić do grupy. W tym celu wchodzimy w "Katalog grup" i przy grupie "hiszpański amerykański" klikamy "dołącz". Następnie jako moderator akceptuję osobę i tym samym daję jej możliwość pisania w grupie. Ma to tylko i wyłącznie na celu odrzucenie osób, co do których zachodzi uzasadnione podejrzenie, że jedynym celem ich obecności będzie spamowanie i obrażanie innych użytkowników.

Chciałbym aby ta grupa była miejscem gdzie można w pełni swobodnie wyrażać swoje poglądy - oczywiście również te skrajnie sprzeczne z moimi, jako moderatora, wszytko to jedynie pod warunkiem przestrzegania zasad kultury i tematyki grupy - tu nie pomagamy z pracą domową, lecz rozmawiamy o Ameryce i jej języku. Jako moderator mam prawo upomnieć, jak również zablokować i usunąć z grupy użytkownika, który złamie szeroko pojęte zasady kultury, a zwłaszcza ubliża innym użytkownikom, w tym na zasadzie: nie potrafisz nawet po polsku pisać tępaku, lub też nie oglądaj tych południowoamerykańskich śmieci. Możemy się tu poprawiać, nie zgadzać się ze sobą i dyskutować, tak długo, póki atakowane są poglądy, a nie osoby, za złamanie zasad blokuję użytkownika.

Nie mam na celu tworzenia grupy "dla siebie", jestem jedynie jej pomysłodawcą i w przyszłości (gdy już będzie dostępna taka opcja) chciałbym podzielić funkcję moderatora również z innymi, wybranymi osobami...

W grupie mile widziane są wszelkie osoby uczące się odmian amerykańskich od całkowicie początkujących, po zaawansowane, jak również osoby uczące się odmiany z Hiszpanii, pragnące poszerzyć swoją wiedzę na temat Ameryki i zwłaszcza wszyscy miłośnicy Ameryki Łacińskiej.

Zapraszam do uczestnictwa i pisania! :)

Pedrito_88
edytowany przez Pedrito_88: 30 lip 2011

« 

Pomoc językowa