bagaz w samolocie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Mam pytanko:chciałam się spytać co można wziąść ze sobą lecąc samolotem, chodzi mi głownie o żywność,tj. wedline prozniowo pakowana, zupy w proszku, kawe itp. Lece liniami Air Europa do Madrytu i nie wiem czy mogę przewiesc takie rzeczy.Prosze o pomoc. Dziekuje Pozdrawiam pa
A co mogloby stać na przeszkodzie???Jeszcze nie slyszalam o zakazie zabierania ze soba artykulow zywnosciowych!!!Smialo mozesz zabrac co chcesz!!!
Nie masz racji, Lagrima. Nie wiem, jak to wyglada w wypadku linii Air Europa czy Hiszpanii samej w sobie, ale rzeczywiscie, niektore kraje w ogole nie zezwalaja badz wprowadzaja pewne ograniczenia w wozeniu/wywozeniu konkretnych artykulow, w tym takze zywnosciowych. Podstawowe informacje na ten temat powinnas dostac razem z biletem, radze jednak zapytac bezposrednio u przewoznika badz posznupac troche na wlasna reke po necie na temat ogrniczen w tej kwestii jezeli chodzi o Hiszpanie. Milego pobytu za granica.
Wiesz una lagrima sha ma racje.Gdybym nie słyszala o takich problemach to bym sie na forum nie pytała , moj kumpel lecial tylko ze do stanow i wyrzucili mu nawet kanapki z podrecznego bagazu i dlatego nie wiem czy jeste sens pakowac zywnosc.:(pozostaje dla bezpieczenstwa podac przez przewoznika, ale dodatkowo placic:(
witam! lecialam z madrytu do polski dokladnie miesiac i jeden dzien temu bo 5 lipca liniami air europa. w bagazu mialam puszki z oliwkami, owocami morza etc oraz butelki z oliwa z oliwek i nawet butelke sidry. i moge cie zapewnic ze bez problemu mozesz pakowac co chcesz.
chodzi tu glownie o to ze nie mozesz miec ze soba rzeczy ktorymi moglabys zrobic komus krzywde jak na przyklad gaz lub kwas. albo tez ostre przedmioty dlatego lepiej nie wkladaj do podrecznego nozyczek czy tez pilniczka do paznokci i umiesc je raczej w duzym bagazu. co do kanapek to bez obaw. ja milam ich duzo i nikt mnie z tego powodu nie zatrzymal. a nawet pozwolili mi wejc na poklad z mala lyzeczka mimo ze sztucy przewozic nie wolno.
ogolnie nie stresuj sie i pakuj do walizek co chcesz.

a tak na marginesie to lot byl baaaardzo mily i cudownie go wspominam!
buziaczki i milych wakacji!

anna
Dzieki Aniu za informacje!Slyszalam rozne opinie i dlatego wole sie spytac osob ktore lecialy.Pozdrawiam i rowniez zycze udanych wakacji:)papa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Szkoły językowe