poszukuje

Temat przeniesiony do archwium.
zgubilam i musze odnalezc!!!
...stracilam kontakt z bliskim znajomym:(
Prosze wszystkich o wpisanie ponizej namiary na latynosow z krakowa!!!
To dla mnie bardzo wazne.....chociaz wymiencie kogo znacie z Kraka pelnym imieniem i nazwiskiem
Możesz mieć problem ze znalezieniem tego kogo szukasz. Latynosi wymyślają sobie nowe imiona na każdą okazje, a już napewno nigdy nie podają nazwisk, właśnie dlatego, żeby trudniej ich było namierzyć, wolą być anonimowi. I pamiętaj ich żony nie lubią takich pytań i takich dziewczyn.
Podaj jakieś dane tego kogo szukasz np. imię, które Ci podał, kraj z którego pochodzi, lub jego ksywe, bo oni wszyscy mają przezwiska. W ten sposób łatwiej go znajdziesz.
Rodrigo.....spokojnie nie pcham sie w cudze zwiazki, poprostu zgubilam telefon i nie mam jego numeru....:(
Zazdrosne zony moga byc spokojne nie lubie jak ktos pcha sie z butami w moj zwiazek a co dopiero ja mam to robic...
...male ask jestes z Krakowa???
Nie, nie mogę Ci pomóc, nie znam go. Ale napisz do Mujer_negra, ona podobno jest z Krakowa i obraca się w tym środowisku.
thx......odezwe sie
czy ten Twój znajomy jest Peruano, jest chudy, ma brode, dredy, nosi czapke, pali skręty i mówią na niego szczur, a na jego wuja mówią judio??????
....nie to normalny mlody mezczyzna
zadne dredy i takie tam
mam nadzieje, ze wkoncu sie namierzymy ehhh ;/
ten o którym ja piszę jakiś rok temuu został deportowany do Peru, więc jeśli to nie Twój znajomy, to lepiej dla Ciebie. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.........
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka