Noc filmow Almodovara

Temat przeniesiony do archwium.
Zaniedlugo w wielu miastach w calej Polsce bedzie nocny maraton filmow Pedro Almodovara (start tuz przed polnoca, ostatni seans konczy sie w okolicach 6:00 rano). Za 25zl (mozliwe znizki) bedzie mozna obejrzec 4 filmy Almodovara, w tym przedpremierowe "Volver", a takze "Zle wychowanie", "Porozmawiaj z nia" i "Wszystko o mojej matce". Zainteresowanych odsylam na strone http://www.enemef.pl/ po wiecej szczegolow.
Dziękuje za informacje. Mam pytanie gdzie Twój znajomy nauczył sie tak biegle pisać po angielsku, hiszpańsku, portugalsku i szwedzku? Bardzo tajemniczy z niego człowiek. Bardzo pomocny ale malo mowny .P
Nie ma za co. Sama dosc przypadkowo sie na ta informacje natknelam i pomyslalam, ze moze ktos z forum chetnie by sie wybral, wiec napisalam. A co do mojego znajomego, to masz na mysli Inf.a? Najlepiej, zeby sam odpowiedzial, nie chce tu byc niczyim adwokatem, ale jak slusznie zauwazylas, nie ma go juz na tym forum. Jezeli jednak bardzo Cie to interesuje zostaw jakis kontakt do siebie, a obiecuje, ze przekaze go Inf.owi i bedziesz mogla sama go o to zapytac, ok?
Znalazłam na jednym z forum twój gg. Skontaktuje sie z Tobą na pewno

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia