Goopie pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że to głupie pytanko, jak na foro hiszpańskie, ale może ktoś z was umie szwedzki lub ma znajomych którzy znają ten język.Jeżeli możecie pomóc to barrrdzo prosze ;) pozdr
Acerek, trafiłeś. Mam na Univerku w grupie Szweda, ale będę się z nim widzieć dopiero za tydzień. Powiedz Cioci "o so chozi" :)
A to mam szczęście, ale tu pojawia się coś takiego: chodzi mi o to aby wiedzieć
*jak czyta się 'Det finns dagar då jag känner'
*czy to dokładnie znaczy 'Są takie dni, kiedy myślę'
*i jak do tego dodać jeszcze 'że'


Cioicu kochana jesteś, ale nie wiem czy nie wymagam za wiele ?
No, ale nic. Jeżeli uda Ci się wydusiąc z tego szweda cokolwiek to ja bedę wdzięczny ;) Bardzo, bardzo ;) I jeszcze raz dziękiuję Ci ;]
Zrobi się, tylko tak jak mówię - w czwartek, no chyba że się gdzieś napatoczy wcześniej :) Tylko jakbyś mógł odświeżyć wątek w środę bo ciotka sklerozę ma :)
okay ;) szkoda, że ja nie znam żadnego szweda. na mojej cudownej stronce friendsabroad są 2 ooby mówiące w języku swedish i nie zaglądające tam od łohoho i uhaha ;/ Ale nic bardzo dziękujam :D I odświeże jak sam nie zapomnę lol :D saludos y besitos para mi tía ;*;*;*
Nooo, jakie Ty postępy w hiszpańskim robisz :) Miło mi to widzieć, nota bene z akcentami :)
hyhy ma się rozumieć naturalmente. w końcu się uczę i widać jakieś małe efekty. nie specjalnie w gramatyce ale słówek wqwam bardzo duzzzio więc siłą rzeczy muszę coś zapamiętać :D pozdr
No ja miałem się cioci przypomniec to się przypominam coby ciocia nie zapomniała lol2 ;] gracias otra vez :) saludos i besitos ;*;*;*
No i jak tam ?? ;p
Oj, aż mi głupio, nie zapytałam, ale cały czas pamiętam, zwłaszcza, że dostałam Twoją wiadomość na msn (a swoją drogą dostałeś moją na gg?) :) Problem w tym, że miałam przez tydzień (do dziś) gościa i nie tylko nie chodziłam na zajęcia, ale nawet na forym rzadko zaglądałam. Ale cały czas pamiętam o Tobie i oiecuję, że załatwię to najpóźniej w czwartek :)
Już sobie zapisuję w widocznym miejscu. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :)
No wybaczam naturalnie, ale wiadomości na gygy nie mam ;/ Ale jak coś to 6327705 ;) niom ;) to pozderki ;)
No więc drogi Acerku:

'Det finns dagar då jag känner' oznacza "są dni, kiedy czuję"
a czyta się "de fins dagad (pierwsze A to takie a/o, drugie D prawie nieme) jag (G gardłowe, ni to G, ni to HR) sziener.
:)
Acha, "że" nie musisz dodawać, bo "że" to "då" (przynajmniej tak mi słownik podaje)
Ayyy Ciotka :) Wspaniała jesteś ;) Kocham Cię ;) Dziękuje :)
a po szwedzku TACK ;p ;)
pozdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa