słowa świetnej piosenki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie! :)

Czy znajdzie się tu ktoś chętny, żeby ze słuchu napisać słowa pewnej piosenki? Poniżej podaję link:

Od razu uprzedzam, że wykonawca jest na tyle mało znany, że nie znalazłam nigdzie słów mimo przeszukania internetów :P Jeśli cała piosenka jest za trudna (choć absolutnie nie wątpię w niczyje językowe zdolności), to może chociaż refren uda się wychwycić? Będę naprawdę bardzo wdzięczna, sąsiedzi również, którzy póki co muszą znosić moje pseudo hiszpańskie śpiewanie :)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Magdzimala
Ja nie wiem czego was uczą dzisiaj w tej szkole bo już nie tylko nie umiecie znaleźć hasła w papierowej encyklopedii czy słowniku ale nawet w internetowej wyszukiwarce nie potraficie nic znaleźć.
A wystarczyło wpisać TRZY słowa i jako drugi wynik mamy to:
https://www.letras.com/daniel-santacruz/lento/
P.S. Nie wiem czemu ale wydaje sie, że część jednej linijki refrenu rzeczywiście jest śpiewana po portugalsku. Albo facet tak źle wymawia końcówki w tym momencie? Tak czy siak tylko połowa powinna być po portugalsku i zamiast "Vem cá menina, não me deixe" powinno byc "VENGA menina, não me deixe [NO ME DEJES]"
Dziękuję za pomoc, faktycznie wyskakiwał mi ten Daniel Santacruz w wyszukiwarce, ale coś mi się nie zgadzało, ok, moje zaniedbanie czy przeoczenie. Czy od razu trzeba pisać takim tonem? Szkołę skończyłam ponad dekadę temu, za moich szkolnych czasów korzystało się tylko ze słowników i encyklopedii i z tym nigdy nie było problemu. Co do internetowej wyszukiwarki to więcej tam śmieci niż w osiedlowym kontenerze, czasem żeby coś znalezc serio trzeba się natrudzić, a słownik czy encyklopedia ma to do siebie, że wystarczy posługiwać się kolejnością liter, tak zwanym alfabetem :) W każdym razie dziękuję jeszcze raz za odpowiedz, kajam się głęboko za to niedopatrzenie :P i proszę o więcej wiary w młodych ludzi!

Pozdrawiam,

Magdzimala