Fan Club Davida Bustamante

Temat przeniesiony do archwium.
Zwracam się do wszystkich fanów, może lepiej fanek, Davida Bustamante.
Może skontaktujemy się, aby dzielić wspólnie naszą pasję, wymieniać informacje, opinie, spostrzezenia na jego temat. Moze skontaktujemy sie z jego oficjalnym fan klubem w Hiszpanii, aby działac razem w Polsce?

Pozdrawiam wszystkich!

Mój login to nie żart!
Hola!
Powiem mojej siostrze,która jest wielką fanką Busty o twoim pomyśle.Napewno jej sie spodoba.Pozdrowienia dla wszystkich Bustofanek ;)
niezłe określenie; BUSTOFANKI, podoba mi sie. biorąc jednak pod uwage znaczenie słowa busto, moze to brzmiec dwuznacznie!!!!! moze lepiej niech bedzie BUSTIFANKI? no tak, ale busti to po baskijsku znaczy zmoczyc, natomiast ze slowem busta kojarzy mi sie pewien zespol. czekam na propozycje!!!
pozdrawiam wszystkie davidomaniaczki, takie jak ja!!!!
besos!!!
Jesli chcesz moge Ci pomoc w "stworzeniu"dzieci . Mam duza praktyke i checi.Daj adres to jeszcze w tym tygodniu postaram ci pomoc.
Jedna osoba pisząca beznadziejne teksty usunęła się w cień i zaraz pojawiła się druga. To przykre, że niektórzy nawet nie wstydza się pisać takich głupot.
gdybyś się wysilił i napisał to po hiszpańsku, mogłabym się wysilic i odpowiedzieć na wyjątkowo romantyczną prpopzycję
ja dalbym wszystkim na imie David Bustamante.Jest boski!!
Temat przeniesiony do archwium.