cholera mnie trafia

Temat przeniesiony do archwium.
normalnie mnie trafia . Bylam w warszaiw szukajac ksiazki dla mego chlopca bo chce sie polskiego nauczyc. No i po pobycie w 2 bibliotekach wyslano mnie na ulice Traugutta a tam oczywiscie mieli ksiazki jak polski w 30 dni ale ... nie bylo po hiszpansku.. Co gorsza byly ksiazki po polsku ale w nich nie wiem czemu umiesci;li wiesrsze np Norwida rzecz jasna po poslku. No i jak sie ma hiszpan nauczyc jak nie dosc ze polski taki tordny to autorzy utrudniaja . No i nie ma ksoiazek hiszpanie chca sie uczyc a ksiazek nie ma. Szara Polska rzeczywistosc wk... sie i musialam to napisac. Polacy tacy sa czasami zacofaniii
no nie narzekaj az tak. moze w polsce nie dostalas ksiazeczki do nauki polskiego, ale takowe widzialem w espanii.w corte ingles oraz w ksiegarni na lotnisku w barcelonie. pojec i kup ;D que tengas suerte
=> http://www.peluche.de/sfes/index.html?target=288.html

Salu2... ;-)
ja mam taki sam problem :) a guibno gdzie na lotnisku w bcn???:) bede tam za 4 m-ce to moze znajde;)
W hiszpanskich ksiegarniach mozna dostac takie slowniki.Jezeli zalezy mu na nauce polskiego niech poszuka w Hiszpanii.W Polsce nie ma slownikow z wymowa dla Hiszpanow.Ja tez szukalam i w koncu kupilam w Hiszpanii.Moge podac autorow i wydawnictwo to moze ci sprowadza:F.Presa Gonzalez i A.Matyjaszczyk Grenda.Diccionario polaco-espanol,espanol-polaco Wydawnictwo:GRAM Ediciones.Jest w nim rowniez zawarty zarys gramatyki polskiej (oczywiscie po hiszpansku).Powodzenia
Jezeli zalezy mu na nauce polskiego niech poszuka w Hiszpanii.W Polsce nie ma slownikow z wymowa dla Hiszpanow.
+++++++++++++++++++++++++
no to kiepsko szukalas :) sa ksiazki do nauki jezyka polskiego specjalnie dla hispanohablantes.
milego dnia zycze.
pozdrawiam z hiszpanii.
Icaro, a mogłbys podac autorów i jakies konkretne tytuły? Byłabym Ci baaaaardzo wdzieczna:) gracias de antemano...

pozdrawiam z Zabrza:)
Kup dla twojego Hiszpana program "LinguaMatch Hiszpański" to program na 1 płycie CD dzięki któremu Polak może się uczyć hiszpańskiego jak i Hiszpan polskiego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Sólo en español