Gdzie są egzaminatorzy hiszp. od nowej matury?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak już pisałam na tej stronce chce zdawać w tym roku szkolnym mature z hiszpańskiego. Właśnie niedawno dowiedziałam się, że bedę musiała jechać do innego miasta, bo w Toruniu (właśnie tu mieszkam) nie ma egzaminatorów od nowej matury. Nie wiem czy to tak jest w przepisach, że muszę jechać np. do Warszawy, czy to ministerstwo (czy kto tam inny) przysyła egzaminatora tu? Aha, nie jestem jedyna w Toruniu, która chce zdawać. A może jednak jest jakiś egzaninator w moim mieście (koniecznie od NOWEJ matury)??? Jak cos wiecie, to piszcie... bo już nie wiem, co mam myśleć.
Witam, pisze zeby Cie wesprzec na duchu poniewaz ja wlasnie mieszka w Warszawie, chodze do szkoly z jezykiem hiszpanskim i tez poszukuje egzaminatorow! W naszej szkole dwie nauczycielki łaskawie beda robily dopiero niedlugo bo nie mial by kto sprawdzac matury. Jak dzwonie po kursach to czesto odpowiadaja mi ze jestem pierwsza osoba pytajaca sie o mature z hiszpanskiego. No mowie Ci, chore akcje. Chcialabym juz kogos znalesc i wreszcie zaczac sie przygotowywac, bo czas leci. Łącze sie z Toba w niewiedzy....Un saludo
A szkoda....Taki piekny jezyk!
No, nie mów!!! Myślałam, że tylko u nas ich brakuje... ale w stolicy, to już przesada. U mnie w szkole nie uczą hiszpańskiego, ale w Toruniu, skąd jestem język ten (mój ukochany zresztą) staje się coraz bardziej popularny. Niestety nie w moim roczniku, bo mało ludu chce tu zdawać z niego maturę. :(( Z mojego LO tylko 1 osoba (oprócz mnie).
Są tu egzaminatorzy, ale od starej matury i raczej sobie nie zrobią nowej :(( trzeba bedzie chyba w innym mieście, ale jeszcze nic nie wiadomo. Poza tym słyszalam, że Okręgowa Komisja Egzaminacyjna (nasza ma siedzibę w Gdańsku) ma obowiązek przysłać egzaminatora, do miasta zdającego. Tylko chyba w tym wypadku tak się nie da... bo jeśli będzie na całą Polskę tylko garstka egzaminatorów, to będzie ciężko :((
Aha, pewnie , że to piekny język! :D
También saludos!
Może się spotkamy na maturze ;)

 »

Programy do nauki języków