Matura dwujezyczna - pare pytan

Temat przeniesiony do archwium.
Pytanie do absolwentow, uczniow z drugich i trzecich klas dwujezycznych.

1. Czy po roku w kraju hiszpanskojezycznym, nadrobieniu materialu z historii. historii sztuki i geografii Hiszpani (z dwoch lat) mozna wskoczyc do maturalnej klasy hiszpanskiej i jeszcze zdac mature? Bo dochodzi literatura (interpretacja i analiza tekstu, gramatyka etc.) i wiele innych rzeczy, ktorych z notatek sie nie da nauczyc.
Nie chodzi mi tutaj o to, czy wolno, bo juz wiem, ze wolno, tylko czy sie da.

2. Na jakiej zasadzie dziala maura dwujezyczna - arkusze znam - chcialbym wiedziec jak sprawa wyglada z konkretnymi przedmiotami (czy Kultura Hiszpanii liczy sie jako dodatkowy (jeden z trzech), czy Hiszpanski liczy sie jako przedmiot (jezyk), ile przedmiotow z polskiej matury mozna zdawac. Przykladowo: polski, hiszpanski, kultura, biologia, chemia, fizyka i czy juz nie moge zdawac wtedy angielskiego? (jest 7.).

3. Czy istnieje cos takiego jak program nauczania, z wyszczegolnionymi umiejetnosciami z historii, historii sztuki czy geografii. Mam troche kser, ale nie wiem co mam umiec, a czego nie.

A moze ktos ma spis bibliografii podrecznikow (jezyk+atrakcje)?

Dzieki za zainteresowanie.
Ciao.
>Mam troche
>kser, ale nie wiem co mam umiec, a czego nie.

moze sie nie znam ale to co co masz umiec a co nie, znajduje sie w odpowiednim informatorze maturalnym, albo tez na stronie cke, tam jest o egzaminie z kultury hiszp
No popatrz! Tam jest wszystko!
A mi do glowy nie przyszlo, ze takie rzeczy beda przygotowywac. Chociaz to logiczne bylo, ze musza :9
Dzieki, pozdrawiam,
nie mam pytan :D
bardzo mi milo:)
pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka