książki do hiszpana

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, na pewno ten temat już był ,ale po prostu nie chce mi się ich przeglądać (685!-powinna być jakaś wyszukiwarka swoją drogą). Chodzi mi o jakąs godną polecenia książkę, podręcznik do nauki hiszpana na poziomie podstawowym. Myślałem na przykład o Hiszpański dla początkujących O.Perlina. Co Wya na to? dzięki za info. Pozdrawiam
ten temat juz byl np:
http://www.hiszpanski.ang.pl/Ksiazki_do_nauki_52.html
http://www.hiszpanski.ang.pl/Szukam_kursu_hiszpanskiego_do_poczatkujacych_44.html
Wpisz w wyszukiwarke po prawej slowo ksiazki i wyskocza ci strony gdzie byl ten temat poruszany
Tak dzięki, właśnie też się teraz zorientowałem z tą wyszukiwarką, więc zwracam honor. Moja nieuwaga. Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do polecenia, to piszcie. Dzięki
ja mam "Nuevo ven" i sobie chwale. Ale mowie, ze przerabiam z nauczycielem ,wiec nie wiem jak by bylo bez.,,
muchos besos
Ja teraz uczę się z "Cumbre elemental", ale tam są niepoważne ćwiczenia. Fakt, że dopiero zaczynam się uczyć, ale beż przesady, bez nauki w ogóle to samo bym zrobił, np. przyporządkuj liczebniki porządkowe ( były podane i trzeba było przy nich na pisać jakąś liczbę), a wszystkie były podane w kolejności, że nie patrząc na nie można wpisać liczby. I podobnych ćwiczeń tam jest cała masa:( naprawde jest kiepski. Czuję się jak dzięcko w przedszkolu:):) Nie wiecie czy następne częsci są takie same?
A co sadzicie o "Espanol de pa a pa"?
Jeśli znacie angielski dla początkujących polecam kursy FSI. Na wyższym poziomie dobry jest np. czteroczęściowy "En rumbo" z Open University.
ja uczę się z "avance", ale z nauczycielem. dla nauki samemu, ta książka chyba jest za trudna... uczę się jeszcze z Perlina i Cybulskiej, jest ok;)
De pe a pa sa bardzo fajne, bardzo dobre do samodzielnej nauki z racji polskich tłumaczeń słownictwa, gramatyki. Obie części to potężna dawka słownictwa. Nie podoba mi się tylko ich... cena ;)
ja nie polecam gramatyki Cybulskiej i Perlina jest mnostwo bledow i w ogole gramatyka jest strasznie wytlumaczona
ja sie uczylam z de pe a pa na uniwerku, a reszty douczalam wlasnie z tej ksiazki w domu i serdecznie polecam!!! :)
wszystko super wytlumaczone, masa slowek - prosto i przejrzyscie :)
polecam i milej nauki :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka