cuantos ańos

Temat przeniesiony do archwium.
Estoy muy curiosa cuantos ańos teneis
tengo 17
yo tengo 18 años
jeszcze cos jak mozecie to napiszcie ile umiecie hiszpana i od kiedy sie uczycie
Ja mam 14 lat. Hiszpańskiego uczę się od chybą 5-ciu lat, więc mogę powiedzieć, że umiem dużo.
no a ja w listopadzie skończę 17 lat... w hiszpanie siedzę od 11 lutego 2004:D:D
od roku, ale intenywnie, bo 18 godz. tygodniowo. jestem w zerówce
fajno masz.... ja dopiero od niedawna mam 8-10 godzin:(:(
zakręcik a w domu tez sie uczysz?bo ja nie mam w szkole hiszpana ani nie chodze na zadne kursy sama sie ucze juz 4 lata
w domu to ja pratykuję przez neta:P poza domem:
- szkoła (2x40 min./tydzień)
- szkoła językowa (4x45 min./tydzień + 2x45 min./miesiąc)
- prywatnie (2x45 min./tydzień)
Ja za miesiąc kończę 3 rok nauki hiszpańskiego
Ja mam 17 lat i trudno powiedziec odkad dokladnie zaczela sie moja nauka ale taka intensywna to dopiero od listopada, no i uczę się sama.
A jak wam idzie nauka samemu od początku? Pytam, bo ja zaczęłam się uczyć sama w domu języka francuskiego. Trzeba mieć dużo zapału do ciągłej kontynuacji!, ale nie poddam się-, przynajmniej mam taką nadzieję heehe
Łatwo sie jest nauczyć języka samemu. Ja naprzykład oglądam dużo filmów meksykańskich i mam kanał hiszpański, ale ty możesz kupić sobie rozmówki z kasetą. Baj
Ja mam 14latek.Uczę sie hiszpanskiego od poczatq tego roku szkolnego.Mam wprawdzie tylko 6godzin tygodniowo,ale mimo wszystko uwazam,ze nie jest to malo porownujac sobie na ilosc godzin jezykow w innych klasach w mojej szkole...=]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków