Nauka od podstaw. Jak to zrobić?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym nauczyć się hiszpańskiego i tak się zastanawiam, czy kurs multimedialny to dobry pomysł. Gdyby ktoś miał do czynienia z takim kursem i mógłby mi polecić jakiś dobry byłabym bardzo wdzięczna. A może lepiej zapisać się na korki? Doradźcie coś :)
Sa oczywiscie kursy multimedialne dla samoukow. To czy jest to dobra metoda dla ciebie musisz sama sprobowac. Uczac sie samemu trzeba miec wiecej samozaparcia...Mnie najbardziej pasuje kurs "Espanol para ti " z superMemo...Ale sa tez inne np Euro+ "Hiszpanski w pigulce" ...i pewnie wiele innych. Ale jesli masz mozliwosc to chyba warto zapisac sie tez na jakis kurs lub lekcje prywatne a programem komputerowym wspomagac nauke. Ale i tak najwazniejsze sa checi :))
uwazam,ze sam kurs multimedialny nie wystarczy.jest to owszem dobra forma,ale jako douczanie...jednak jest mnostwo rzeczy,ktore ktos musi wyjasnic,czy to w kwestii wymowy,czy gramatyki...polecam nauke z lektorem.tez uczeszczam na kurs hiszpanskiego,posiadam rowniez kursy multimedialne i wiem,ze uczac sie jedynie przy pomocy tych drugich nie dalabym rady...pozdrawiam.