podrecznik na poziomie liceum

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos moze mi polecic jakis podrecznik/ cala serie/ ktora odpowiada programowi nauki w liceum
pozdrawiam
jeśli zaczynasz się uczyć hiszpańskiego to wydaje mi się, że podręczniki p.Wawrykowicz są bardzo dobre "De pe a pa", poza tym są dostępne inne książki jej autorstwa, które są "uzupełnieniem"de pe a pa np.La mar de palabras czy El mundo hispano
pozdrawiam*
dzieki a co sadzisz o ksiazkach typu Ven ?? czy znasz moze jakie inne tego typu ??
niestety nie znam książek Ven.Naprawdę wydaje mi się, że kupując De pe a pa nie pożałujesz; książki są serio dobrze robione i np. dla mnie jest ważne, że gramatyka wytłumaczona jest po polsku i nawet samemu można się nauczyć dużo; być może trochę mało ćwiczeń...Słyszałam też dużo dobrych opinii o książkach O.Perlina, mam jego książkę z ćwiczeniami gramatycznymi i jest pomocna i jeśli jego pozostałe pozycje są na takim samym poziomie to warto je kupić, ale tak jak wcześniej wspomniałam nie korzystałam z nich więc nie wiem
paps*
a ja słyszałam opinie ,że w" De pe a pa" jest mnóstwo błędow....
a ty jaka ksiazke polecasz ??
"uso"-są 3 czści (dużo ćwiczeń z gramatyki)
i Curso de perfeccionamiento ,idealna dla poznania literatury hiszpanskojezycznej i na jej podstawie sa cwicznia-duzo idiomów, przyimków...
"espańol superior"-niebieska ksiazka(jestem w trakcie przeprowadzki i mam wszystko w kartonach...-ale jak ja odnajde to wrzuce autorów).
Dzieki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa