Do ludzi z oddziałów dwujęzycznych.

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jesteście zadowoleni z wyboru takiej klasy?
Jak oceniacie Wasz poziom hiszpańskiego?
Dlaczego wybraliście taką właśnie klasę? Czy myślicie o studiach w Hiszpanii?
Jak oceniacie poziom prowadzonych zajęć (to mnie najbardziej interesuje)?

Z góry bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za odpowiedzi :)
z wyboru jestem b.zadowolona :) poziom zajec tez mi odpowiada..ale to zalezy na kogo trafisz i z jakiego jestes miasta. Powod wybrania tej klasy byl banalny -chcialam sie w stosunkowo szybkim czasie nauczyc biegle hiszpanskiego :) studia w Hiszpanii hmm..to byloby ciekawe ale na razie jeszcze o tym nie mysle. A co do poziomu to po roku nauki jest on srednio-zaawansowany..chyba tak sie to nazywa ;) planuje zdac w maju intermedio..mysle ze moglabym to zdac i w listopadzie ale chce miec pewnosc ze niczego nie zwale i wole sie doksztalcic :) saludos
To fajnie, że jesteś zadowolona, w sumie to też bym chciała być w atkiej klasie, ale mnie przeraża wizję jednegor oku spędzonego dłużej w szkole (właście przerażała). Pozdrawiam :)
bynajmniej nie jest to rok starcony..ale ma to swoje plusy i minusy jak wszytsko :)
Ścierwantes wita:)
Mi nie przeszkadza ten dodatkowy rok, i tak jestem młodsza od mojej klasy... A gdybym miała po raz drugi wybierać, to też bym wybrała tą klasę. Jestem teraz w 1, czasy chilloutowej zerówki już minęły bezpowrotnie...
Będę studiować w Hiszpanii. I kropka.

 »

Pomoc językowa