ELE intermedio + audio

Temat przeniesiony do archwium.
ksiazka
http://www.megaupload.com/?d=30KG9UPD

audio w mp3
http://rapidshare.com/files/34412945/nuevo_ele_mp3.zip.html
Dzięki za linki. Czy można prosić jeszcze o hasło ?
Niestety nie moge sciagnac pliku mp3, bo mam nie mam swojego IP(taki komunikat sie pojawil). CZy moglbys zaladowac to na inna stronke???
*bo nie mam:)
a ja tez mam prosbe, czy by sie nie dalo ksiazki tez wrzucic na rapidshare'a czy calkiem gdzies indziej, bo na megauploadzie to mozna czekac to u... smierci :D
Nie wiedzialam, o co chodzi z tym haslem, ale sciagnelam sobie ksiazke i mp3, i juz wiem...aby otworzyc plik trzeba miec haslo, ktorego kolega nie podal:( I co teraz??
to teraz trzeba prosic, by to haslo podal :D prosimyyy :D :* (dorzucamy buziaka)
Brass, no i co z tym haslem???
Prosiiimyyyyy :)
chyba sie nie doczekamy, moglam tego nie sciagac...
no przepraszam ze tyle trwalo ale bylem strasznie zapracowany i ogolnie malo odwiedzam ten serwis ostatnio.
Haslo powinno sie wyswietlac po otwarciu archiwa w prawym oknie. Skoro sie nie wyswietla to wpiszcie sobie
w3721a
i cieszcie sie ksiazka;)
Dzieki, juz zwatpilam w Ciebie;)

Niestety mam nastepny problem. Otwieram plik poprzez Total Commandera, naciskam , wpisuje haslo i pojawia sie komunikat: nie moge znalezc zewnetrznego programu pakujacego. Musisz zainstalowac i skonfigurowac zewnetrzny packer, aby moc obslugiwac ten typ archiwum.

Czyli co musze zainstalowac?? Przeciez w Total Comander jest funkcja rozpakowywania plikow:(((
3ba skonfigurowac program
albo olej tc sciagnij winrar albo winzip i wtedy
Swoją drogą to co trzeba zrobić, żeby ściągnąć tę książkę ??
To pytanie chyba nie należy do najmądrzejszych w Twoim repertuarze, przyznasz mi rację, nie? ;)
Trzeba wejść na podaną stronę, poczekać 8 godzin i ściągnąć ;]
Chyba że wykupisz sobie Premium ;]
Nie rozumiem. Wlazłem tam i nic, chyba że ta stronka ma być cały czas włączona przez te 8 h ;/ Przecież widze ten znak 8h, ale jest za każdym razem kiedy tam wchodzę. Więc ??...
Możesz też spróbować ściągnąć przy pomocy programu FlashGet, wtedy nie tylko możesz wyłączyć stronkę ale nawet i kompa. Potem włączasz kompa, włączasz FlashGeta i ciągnie sobie spokojnie dalej...

No właśnie... baaaaardzo spokojnie sobie ciągnie...tak spokojnie, że do czasu kiedy się ściągnie osiągniesz poziom zaawansowany języka hiszpańskiego i intemedio nie będzie Ci już potrzebna :)
Nie, te 8 godz. się zmienia. Na mój chłopski rozum i na podstawie obserwacji wydaje mi się, że do godz. 23.00 pasmo jest zarezerwowane dla tych, co płacą, a dopiero po 23.00 włączają je dla gratisowych, więc chyba nie trzeba cały czas tej strony mieć otwartej, a tylko wejść tam dopiero późnym wieczorem. Ty bywasz "nocny marek" to może Ci się jakoś uda ;]
Ależ mnie ciocia pocieszyła ;] Ja chciałem tylko z mojej wścibskości polookac co to jest ;]
Wreszcie udalo mi sie otworzyc pliki i przejrzec ksiazke:)

Mozesz jeszcze napisac, skad mozna sciagnac takie podreczniki??
na klilku serwisach typu premium za oplata mozna uzyskac dostep prawie do wszystkiego. Niestety platnosc tylko visa bo to serwisy miedzynarodowe
czy mógłby ktoś wrzucić tą książkę na inny serwer np rapidshare?

z góry dzięki
Nie mozna, bo plik ma ponad 100Mb
http://chomikuj.pl/Zenek1234

Na tego Chomika wrzuciłam zarówno książkę jak i MP3 z tą książką. Popakowane po kilka stron (bo inaczej mi się nie dało), w małych plikach, więc możesz sobie nawet na raty ściągać :p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka