Słownictwo

Temat przeniesiony do archwium.
Hola,

ciekawi mnie, czy istnieją na rynku jakieś książki (mogą być angielskie albo w całości po hiszpańsku, nie tylko polskie) do nauki słownictwa od poziomu A1-C2 (C1)? Prawdę mówiąc nie mogłem nic znaleźć, ewentualnie dochodzącą do poziomu B1-B2 książkę wydawnictwa PWN "Słownictwo hiszpańskie w ćwiczeniach".

Czy możecie coś polecić?
Wiesz co, nie wiem dokladnie, jakie slownictwo jest potrzebne do jakiego poziomu, ale tak na logike, a podstawie tego, jakich slow sie uzywa na codzien, jakich rzadziej a jakich prawie wcale (i tego, co posza w opisach), polecilabym Ci program Supermemo do slownictwa hiszpanskiego - Español Extremo
http://www.supermemo.net/category/116#categoryPath=1|26|116
Mozna kupic kurs online, albo kupic kurs do zainstalowania na kompie (w postaci plyty albo plikow do sciagniecia).
Supermemo bardzo sobie cenie, jak ktos jest zdyscyplinowany i systematyczny to widac efekty.

Aha, nawet tam, gdzie nie ma "wyprobuj", po zalozeniu konta i kliknieciu w dany kurs z tych bardziej zaawansowaych, po wybraniu nastepnie danego kursu, mozna je wszystkie przejrzec online.
edytowany przez Agniecha110: 24 paź 2014
Korzystałem już z supermemo, znam tę serię i myślałem, żeby ją kupić, ale nie ukrywam, że wolałbym słownictwo w postaci fizycznej ksiązki, a nie programu, czy .pdf. Ale jeśli nic nie znajdę, to pewnie się na to zdecyduję.

Jak myślisz, ile czasu może zając przerobienie 2 pierwszych poziomiów tzn. 3[tel]tys słów? (Espanol Extremo Básico y Intermedi - 1+2+3) ? Czy jest szansa, żeby to przerobić w rok ? Np. po 50 słówek dziennie?

« 

Nauka języka