praca z hiszpanskim

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, chciałabym Was prosić o radę :) Znam hiszpański może nie perfekcyjnie, ale dość dobrze (poziom B2 mniej więcej). Staram się teraz o pracę w korpo - jestem na ostatnim etapie rekrutacji, mam nadzieję że posadka będzie moja :) no i ta praca wymaga częstych kontaktów telefonicznych z klientami z Hiszpanii właśnie. To co było na poziomie rekrutacji przeszłam, ale boję się, że jak przyjdzie co do czego to w nerwach nie zrozumiem nic. Macie na to jakieś rady? Słucham dużo radia hiszpańskiego i oglądam telewizję, co mogę jeszcze zrobić żeby poprawić moje rozumienie mowy? Z mówieniem samej nie mam raczej problemów, chodzi właśnie o rozumienie ze słuchu.
Są często w większych miastach jakieś spotkania z Erasmusami, a do nas chyba sporo Hiszpanów przyjeżdża, może poszukaj czegoś takiego i sobie z nimi pogadaj, zawsze to kontakt z żywym językiem.
no właśnie słyszałam o tym ale to jest zawsze wieczorami a ja wtedy pracuje w knajpie, generalnie jeszcze staram się dorobić dając korki, mam dość napięty grafik i w grę wchodzą tylko przedpołudnia tak 10-12. wtedy żadnych spotkań takich nie ma ;/
to znajdź kogoś w sieci do pogadania, umówcie sie na jakąś rozmowę przez telefon czy coś.
dostałam tę robotę! no i teraz mam tylko tydzień na podszlifowanie umiejętności… a gdzie ja tak szybko znajde kogoś??? help!!!!!!!!!!!