Chciałbyś zarabiać na siebie i spokojniej żyć – zróbmy coś razem

Temat przeniesiony do archwium.
Ja mam talent ty warunki zróbmy to razem
Jeśli chciałabyś i ty wreszcie zarabiać sam/a na siebie i zmienić coś w swoim życiu to możemy razem coś w tym temacie zadziałać i wspólnie założyć salonik dla piesków u ciebie w twoim miejscu zamieszkania.
Wiem że w Hiszpanii jest ciężko z uzyskaniem stałej pracy więc założenie swojej działalności byłoby dobrym rozwiązaniem zapewniającym stałe dochody i spokojne życie
Jestem dyplomowanym mistrzem w tym zawodzie z wieloletnim doświadczeniem i chętnie wyjadę z Polski choćby zaraz zrealizować z osobą zainteresowaną ten biznesik.
Pracując ze mną nauczyłabyś się dobrze wykonywać ten zawód oszczędzając tym samym kilka tysięcy euro na zbędne kursy czy szkolenia w tym zakresie ,zresztą bez moich obecnych kwalifikacji jakie posiadam założenie tego typu usług w Hiszpanii jest podobno bardzo ciężkie
Najważniejsza sprawa w tym biznesie to lokalizacja i posiadanie swojego lokalu lub domku w którym można wygospodarować jakieś pomieszczenie na salonik żeby nie inwestować chociaż przez pierwszy rok bo interes trzeba rozkręcić i zarabiać a nie nabijać komuś pieniądze z tytułu horrendalnych czynszów i kaucji. Chyba że masz własne pieniądze na pokrycie kosztów najmu lokalu i będziesz w stanie go opłacać przez pierwsze miesiące działalności.
Według mojej wiedzy salony dla piesków w Hiszpanii generują dość duże przychody i można spokojnie żyć z tej formy działalności gospodarczej ,jest to jeszcze dość niszowy zawód i jeśli jest poparty mistrzowskim wykonaniem które zapewniam to nie ma obaw o egzystencje i zadowolenie klientów.
Ja posiadam oczywiście wszelkie sprzęty pewne meble i narzędzia do wykonywania tej pracy które przywiózł ewentualnie ze sobą.
Moje oczekiwania które powinieneś spełnić to znajomość języka hiszpańskiego oraz zapewnienie mi zakwaterowania w początkowej fazie mojego pobytu myślę że 2-3 miesiące zupełnie wystarczy żeby stanąć na nogi oraz zapewnienie pewnych funduszy na reklamę salonu - przykładowo szyld, wizytówki, strona internetowa
Jeśli jesteś zainteresowany/a tym tematem możemy rozwinąć swoją konwersacje w dalszym etapie.
Proszę o wyłączny kontakt na mój e-mail [email]

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia