Praktyki Erasmus (Málaga?)

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,

szukam kogoś kto był na praktykach z Erasmusa w Hiszpanii, najlepiej gdzieś w Andaluzji :)

W tej chwili mam możliwość załapania się do Escuela Impulsa w Maladze i chciałabym znaleźć kogoś, kto tam odbywał swoje praktyki, ale z takim konkretem może być już ciężej :P

Czy jest tu ktoś, kto mógłby udzielić mi parę rad, informacji, wskazówek...?

Saludos!
Hej, wlasnie odbywam praktyki a szkole jezykowej w maladze. Jest to szkola jezyka hiszpanksiego Academia CILE, miesci sie w samym centrum Malagi, wszystkie atrakcje turytyczne sa na wyciagniecie reki a od plazy dzieli szkole tylko 10 min pieszo! Szkola oferuje kursy jezyka hiszpanksiego w malych grupach, na roznym poziome zaawansowania i dla osob w roznym wieku. Material jest wliczony w cene kursu.
Jako, ze w sowjej ofercie CILE ma rowniez zakwaterowanie, ja dostalam pokoj, ktory znajduje sie w odleglosci 5 min pieszo od szkoly, a co sie z tym wiaze, mieszkam w samym sercu Malagi!
Dodatkowo w ramach praktyki moge uczestniczyc a kursie jezyka hiszpanskiego, mam do wyboru konwersacje albo gramatyke. Naprawde polecam.
Adres strony www.academiacile.com
cześć, czy mogłabyś napisać coś więcej na temat praktyk, które tam odbywasz? np. na czym one polegają, czy w jakimś stopniu są płatne, cokolwiek :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia