List formalny, proszę o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Napisz list, w którym zaprosisz autorkę swojej ulubionej powieści na Młodzieżowe Dni Książki, które odbędą się w Twojej miejscowości. W liście:
* poinformuj kiedy i gdzie będzie się odbywać impreza,
* wyjaśnij, jaki cel imprezy i dlaczego zależy Ci na obecności autorki
* zaproponuj zorganizowanie konferencji prasowej i kameralnego spotkania autorskiego,
* zaznacz, że koszty związane z przyjazdem będą pokryte przez organizatora imprezy oraz wyraź nadzieję, że zaproszenie zostanie przyjęte.

Estimada Señora Valko:
Le escribo para invitarla a "Młodzieżowe Dni Książki" en Kraków. La fiesta se celebrará en biblioteca el 28 de mayo en 17:00. Es importante para mí que usted venga porque estaremos leer usted libros que son muy famoso y querremos mostrar niños como es importante lectura. Propono organizar una conferencia de prensa donde usted contestará una pregunta(nie wiem jak napiać odpowiedzieć na pytania czytelników). Despues de conferencia de prensa tenerá lugar (nie wiem jak przetłumaczyć kameralne spotkanie autorskie). Costes del viaje cubrirá por en organizador y espero que usted reciba una invitación. Si requiere información adicional no dude en contactarme y le agradecería mucho si atiende este asunto lo más pronto posible.
Atentamente,
XYZ

Ogólnie mam napisane 101 słów a potrzebuje 120, nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać w tych 19 słowach :(
Ale to juz jest w sumie całość do napisania bo w tamtym linku była tylko czesc.