KRÓTKIE tłumaczonko...

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o przetłumaczenie mi tego tekstu. Będę BARDZO wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!
Eres el mejor, no se qué habré hecho para mecerer a alguien como tú, pero cada día doy gracias por haberte conocido... eres lo más importante que ha entrado en mi vida.. me encanta como eres y lo feliz que me haces siempre! no sé como expresar esta alegria... no puedo vivir sin ti amor
Jestes najlepszy, nie wiem co zrobiłam aby byc warta kogos takiego jak ty, ale każdego dnia dziekuje za to, ze cie poznałam....jesteś kims najwazniejszym, kto wszedł do mojego zycia....podoba mi sie jaki jestes i to ze zawsze mnie czynisz szczęśliwą, nie qwiem jak wyrazic te radość... nie moge bez ciebie życ kochanie
Jesteś najlepszy, nie wiem, czym zasłużyłam sobie na Ciebie, lecz każdego dnia dziękuję, że Cię poznałam. Jesteś najważniejszą osobą, która wkroczyła/weszła w moje życie. Podoba mi się jaki jesteś oraz to, że zawsze mnie uszczęśliwiasz. Nie wiem jak wyrazić moją radość. Nie mogę bez Ciebie żyć mój kochany.

Pozdrawiam :)
w tej samej minucie :)
jesteś najlepszy...nie wiem, co zrobiłam, zeby zasłuzyc na kogos takiego jak ty, ale każdego dnia dziekuje za to, że cię poznałam... jesteś najwazniejszą osoba, którą spotkałam (encontrado?)w życiu...zachwyca mnie to, jaki jestes i szcęście, które zawsze mi sprawiasz!nie wiem, jak wyrazić tę radosć...nie mogę zyć bez ciebie, kochanie!


może być? pozdrawiam;)
hehehhehe:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia