Proszę jeszce raz. bardzo, bardzo...

Temat przeniesiony do archwium.
Nie umiem kompletnie tego języka. Jestem to jedynie w stanie przetłumaczyć w stylu "Kali lubić jeść". Proszę, aby ktoś mi pomógł. Pisałam już wcześniej ale dostałam tylko KAZANIE żebym sobie sama napisała jak chciałm sie uczyc. Tylko że ja na prawdę nie potrafię. No dobra umiem powiedziec Buenos dias, Yo vivo en Kraków i largate :D
Zadanie jest potrzebne mojemu bratu, (który szczerze mówiąc umie z tego niewiele wiecej ode mnie) ale jak tego nie zrobi może być nieciekawie. T tekście mogą pojawić się jakieś błędy.
Jeszce raz bardzo proszę. I bardzo bardzo dziękuje, jeżeli ktoś sie zlituje :):):)


Moim zdaniem wszystkie cywilizacje są bardzo interesujące i ciekawe. Starożytna cywilizacja Inków, Azteków i Majów miała duży wpływ na rozwój świata. Ja cenię tych ludzi przede wszystkim za stworzenie kalendarza oraz za początki matematyki i astronomii, ale także za wybudowanie kilku pięknych miast. Czasy te oceniam dość pozytywnie.
Niestety tekst o podboju Peru i Meksyku nie za bardzo mi się podobał. Uważam, że podobną historię ma każdy kraj i może dlatego jest to dla mnie mało interesujące.
Jest w nim za dużo dat i ciężkich nazw, które trzeba zapamiętać.
Witam proszę o pomoc w przetłumaczeniu tych zdań: Chce uprawiać z Tobą seks dopóki któreś z nas nie zakończy tego układu. Wtedy sie rozejdziemy i zapomnimy o sobie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Spróbuję przetłumaczyć ten tekst, ale dopiero uczę się hiszpańskiego, więc może byc z błędami.
dziękuję ci bardo:*
Nie zabieraj mi roboty!!!
En mo opinión todas civilizaciónes son muy interesante y curioso. De la Antigüedad civilización de (nie wiem jak jest Inków), Aztecas y Mayas tuve grande influencia para evolución del mundo. Yo precio estos gente porque crean calendari y para inicios de matematica y astronomía, y para construen unos bellas ciudades. Estos tiempos estimo positivo.
texto de conquista de Peru y Mexico no me gusta mucho. Creo que cada país tiene historia igual y quiza porque no es mucho interesante para mí.
Allí es mucho fechas que hay que recordar.

Przetłumaczyłam tak jak umiem, choc napewno są błędy ale może teraz ktoś to sprawdzi. Pozdrawiam:)
BeaI sprawdż jak możesz bo napewno są błędy a mi szkoda było bo nikt się nie zainteresował.
mam to gdzieś
Co? Że nikt sie nie zainteresował czy sprawdzenie czy jest dobrze?
Dziękuję Cie bardzo bardzo:*:*:*:*:*
spojrz dobrze na nick, sory , trollo sie rozmanaza
Mam tylko nadzieję że brat pały nie dostanie za to, bo tak jak mówiłam, napewno są błędy bo nie znam jeszcze dobrze hiszpańkiego:)
No tak, przepraszam. Muszę uważniej patrzeć. Ten troll mnie wkurza.
wstawię zaraz tłumaczenie zeby jak coś ludzie poprawili. Jestem Ci ogromnie wdzięczna:)
Ok wstaw. Tłumaczenie szybciej ktos się skusi poprawić. Ja mam nadzieję ,że BeaI Ci pomoże to poprawić. jest świetna:)
o co chodzi z tym trollo i nickiem??
Ktoś o bardzo podobnym nicku do BeaI (Bea!) podszywa sie pod nia na forum i obraża ludzi. Forowicze nazwali ta osobę trollem:)
troll to znane zjawisko internetowe, to ludzie, ktorzy komentuja lub tworza tematy nieprawdziwe, obrazliwe, licza na zlosc i wzburzenie, tym sie zywia, dlatego mowie, nie raagujcie, nie karmic trolli, same zdechna, jak nie beda mialy z kim dyskutowac...
Masz rację. Będę go olewała:) Niech sobie pisze co chce. W końcu mu się znudzi:)
aha o to chodzi:)) zdecydowanie popieram:)
TROLLING-wysyłanie wrogich,obraźliwych,kontrowersyjnych wiadomości do internetu,
w celu wzniecenia kłótni. Trolling jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.Troll zarzuca haczyk poruszając kontrowersyjny temat,często niepotrzebnie,aby wywołać kłótnie i agresję,aby wywołac zamieszanie,wyładować swoje negatywne emocje,aby poczuć się ważnym i zauważonym.Rzadko spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki. Troll zawsze reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia go i dyskusji,agresywnie reaguje na zaczepki,zaś merytoryczna zawartość dyskusji ma dla niego znaczenie tylko o tyle,o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania agresywnego sporu.Sprawia to zazwyczaj wrażenie,jakby Troll sycił się nimi.Im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na zaczepliwy post,tym bardziej jest zadowolony.Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji lub też wrzuceniem do killfila interpretuje jako odniesione zwycięstwo,chociaż go nie ma. Najskuteczniejszą walką jest NIE KARMIC TROLLA, usuwanie jego postów i wypowiedzi przez moderatorów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia