Proszę o przetłumaczenie cytatu na hiszpański (potrzebne do tatuażu)

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że to może nie jest strona na tematy o tatuażach, ale widzę, że dość aktywne forum, a zależy mi na czasie :)

"Jest na świecie piękna osoba, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami - Matka"

Z góry dziękuję!!
Zgroza...
Nie lepiej zadzwonić jak najczęściej, zapytac o zdrowie, humor i powiedzieć "kocham" ?
Zamiast w idiotyczny sposób zwracać na siebie uwagę w lecie. Ach, no tak, przecież to ma być tylko na pokaz a nie od serca...
edytowany przez argazedon: 28 cze 2012
hay en el mundo una bella persona con la que tenemos una deuda eterna: es la/nuestra madre
Cytat: argazedon
Zgroza...
Nie lepiej zadzwonić jak najczęściej, zapytac o zdrowie, humor i powiedzieć "kocham" ?
Zamiast w idiotyczny sposób zwracać na siebie uwagę w lecie. Ach, no tak, przecież to ma być tylko na pokaz a nie od serca...

Nie muszę dzwonić, bo mieszkam z mamą. To, że mówię kocham, nie znaczy, że nie mogę zrobić sobie takiego tatuażu. Gwarantuje, że nie jest to na pokaz (i tak większość osób nie będzie rozumiała), po prostu chcę mieć na zawsze przy sobie coś co będzie mi o mamie przypominało i wyrazić w ten sposób wdzięczność za wszystko, co dla mnie robi. Poza tym, po prostu chciałam mieć tatuaż, a wolę taki, który coś dla mnie znaczy i nie ma takiej możliwości, że mi się znudzi niż zwykły ładny obrazek, który nie ma żadnego sensu. Poza tym - nie Tobie to oceniać.

MENTE RETORCIDA - Dziękuję!
Bardzo witam i proszę bardzo o przetłumaczenie krótkiego teksu. To dla dziewczyny chcę jej zadać zagadkę językową (a zależy mi bardzo na niej)
proszę

Kiedy dwie osoby, z tym że jedna jest zdecydowanie ładniejsza , za każdym razem, potrzebują widzieć się nawzajem coraz więcej i więcej i nie potrzebują innych w przedziale wagonu, najczęściej drugiej klasy, to znaczy i wiem to na pewno że są zakochani. Kocham Cię nie za to jaką jesteś, tylko za to, kim jesteś, kiedy jestem z Tobą Moniko.
Pozdrowienia dla magnesików.

Piotr
zazdroszczę dziewczynie pomysłowego chłopaka :)
'pst10' - podbijaj jeden temat a nie wklejaj tego samego 3 razy. Lato jest, stali forumowicze "na etacie" korzystamy z plazy i słońca. W końcu ktos znajdzie chwilę.

A co do tatuaży - 'majek9' - nie raz tutaj były tematy i zawsze mnie zastanawiało dlaczego ma to być w obcym języku... Ciągle pokutujący, polski kompleks ? Bardziej "cool" byłoby w suahili czy po chińsku, nieprawdaż ?
A poza tym uważam jedno, jeśli komuś o własnej matce - czy z nia mieszka czy nie i czy żyje czy jej już zabrakło - ma przypominać jakiś tatuaż, to coś jest nie tak z taką osobą...
do argazedon
naprawdę długo się powstrzymywałam i nie komentowałam twoich wypowiedzi, ale niestety dłużej nie potrafię! Kim ty jesteś aby oceniać każdą osobę i ubliżać jej? Kto ci dał takie prawo? Cały czas powtarzasz o banalnym juz kompleksie, ale coś mi się wydaję, że najabardziej zakompleksioną osobą w tym otoczeniu jesteś ty właśnie. Nie mam ochoty wchodzić już na to forum i czytać twoich wypocin. Zbawiaj świat dalej i przypominaj każdemu o polskości! Good Luck!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe