kto mi pomoze bo mam niezle klopoty

Temat przeniesiony do archwium.
Hej Witam!!! Mam niezle klopoty...wlasnie dowiedzialem sie ze na jutro musze napisac o moim wymarzonym domu...taki essej...czy ma ktos moze jakies notatki albo gotowy przyklad...ja jestem poczatkujacy i nie moge sobie z tym poradzic...Ratujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hej! mam podobny problem tylko ja robie projekt o świętach Bożego Narodzenia w hiszpanii, szukanie w necie raczej niewiele dało bo albo nie rozumiem co jest napisane po hiszpański albo nie umiem tego przetłumaczyć. Być może znajdzie się ktoś chętny kto posiada jakieś info lub easy espanol i mi prześle zeskanowane np... hmm mój mejl to [email] plizz
wiec nie pozostaje nam nic innego jak prosic zyczliwych osob o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosze, prosze, prosze...
A na kiedy to patrzebujesz?? I w jakim języku??? po polsku? czy po hiszpańsku? Mogłabym ci pomóc, ale aktualnie tego nie mam. Jeśli to nie na jutro, to mogłabym sie postarać :P napisz o co chodzi dokładnie.
wypracowania za ciebie nie napisze, ale moge ci podac kilka przydatnych zdan; jesli jestes poczatkujacy, to przypuszczam, ze nie powinny to byc zdania zbyt skomplikowane, uzywam wiec tylko czasu terazniejszego:

la casa de mis sueños es muy grande (dom z moich snów jest bardzo duży)
tiene dos pisos y un jardín (ma dwa piętra i ogród)
mi cuarto es grande, con mucha luz y muy cómodo (mój pokój jest duży, dobrze oświetlony i bardzo wygodny)
en la cocina hay una mesa grande donde puede comer toda la familia (w kuchni jest duży stół, przy którym może jeść cała rodzina)
tengo una habitación donde sólo hay libros (mam pokój, w którym są tylko książki)
ahí puedo sentarme en un sillón, leer algo y descansar (tam mogę usiąść w fotelu, coś poczytać i odpocząć)

dobra, wystarczy już tego, bo kończą mi się pomysły...
Bylo na dzis tzn na piatek 15.10.2004 sam cos kombinowalem i jak sie okazalo klapa, mialem zastowac zwroty w stylu "a mi me gustaria", wyrazenie jakies zyczen jak mialby wygladac ten dom itp. To ma byc moj dom z marzen. Ma byc opisane np. Chcialbym miec duzy 2 pietrowy dom z ogromnym ogrodem, dzialka 1000 m*2. Chodzi o wyrazenie moich marzen i pragnien ...ma to byc napisane oczywiscie po hiszpansku...tylko znowu zeby to nie bylo jakies na wysokim poziomie...kwestia polega na tym ze dzisiaj dostalem za to "banie" i dobrze jak bym to poprawil na cos konkretnego!!! Prosze o pomoc !!! Mam to zrobic na wtorek!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa