bardzo prosze o przetlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos moglby mi pomoc i przetlumaczyc okolo jednostronicowy tekst z polskiego na hiszpanski? ja ucze sie hiszpanskiego od bardzo niedawna i nie jestem w stanie tego sama napisac, a bardzo jest mi to potrzebne. jesli ktos moglby mi pomoc to wyslalabym to na emaila lub przez gg. z gory dziekuje:)
dawaj, moge spróbować.GG-7710492
Ja tez moge.
[email]
może mi ktoś przetłumaczyć
niech mnie ktoś przytuli
ciągle sie łudze że przyjdziesz i powiesz kocham
ponownie zwracam sie z prosba o pomoc w przetlumaczeniu tekstu z polskiego na hiszpanski. Jest to jednostronicowy list motywacyjny. Niestety te dziewczyny, ktore oferowaly pomoc na forum, nie udzielily mi jej. Bardzo tego potrzebuje, a poniewaz jak juz pisalam dopiero od niedawna ucze sie hiszpanskiego nie jestem w stanie sama tego napisac. Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc, kogos z Was, kto umie hiszpanski i ma chwile czasu i zechcialby mi pomoc (ale tak naprawde:)!) Moj numer [gg] . Z gory dziekuje.
Na kiedy jest ci potrzebny ten tekst? Wyślij mi go mail'em, postaram sie to zrobic jak najszybciej. Zaznaczam, że mój hiszpański nie jest idealny, jak mówi mój znajomy hiszpan "casi perfecto"- ale to "casi" to chyba pod znakiem zapytania, on mi chyba troche cukruje! Mój [email] Czekam!Hasta luego!
jak mi wyslesz na maila to moge sprobowac. Tylko ze weekendy nie mam interku. Tak ze do poniedzialku bys musiala czekac (jesli wyslesz dzisiaj)
email: [email]


pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa