Pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Buenos dias!Znów zwracam się do was z prośbą przetłumaczenia krótkiego tekstu!jest on mi pilnie potrzebny,więc prosiłabym o szybką odpowiedź!Oto ten tekst: "Za krzywdy, które mi wyrządziłes zapomnij o mojej przyjaźni i módl się,abym nie musiała się na tobie mścic, bo na prawdę cię kochałam,ale facet taki,jak ty nie zasługuje na żadną miłośc! Dlaczego w taki sposób mnie potraktowałeś?"
Z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedz!!!
O Boze co ten facet Ci takiego zrobil ??!
Uwierz mi lepiej nie wiedziec!!!Zadna kobieta nie doznała,tego co ja!
matko, aż mnie ciarki przeszły ale proszę
Por los daños que me has hecho, olvidate de nuestra amistad y reza para que no tenga que vengarme, es que de verdad te quería, pero un tío como tu no merece ningun amor. Por qué me lo has hecho y me has tratado asi?
niestety, pewnie jeszcze niejedna bedzie tak myślała, ale i są też faceci pokrzywdzeni na tym swiecie, no i na szczęście są też ludzie szczęśliwi.
Teraz na prawdę wiem,co znaczy stracic zaufanie do mężczyzn i chyba nic ani nikt temu już nie zaradzi! Dziękuję za przetłumaczenie tego tekstu! Mam nadzieję,że pomoże mu zrozumiec co zrobił- chyba,że macie coś lepszego,co uświadomiłoby go w tym [w wersji hiszpańskiej i po polsku!]!
Jeszcze raz wielkie dzięki!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa