DELINEANTE

Temat przeniesiony do archwium.
DELINEANTE - jak profesjonalnie mogę przetłumaczyć to słowo na język polski by wstawić to w polskim cv ?
Z góry dzięki
Kreślarz (albo rysownik).
Cytat: todita
Kreślarz (albo rysownik).

Ja wiem doskonale co oznacza to słowo, ale przecież nie napisze w cv kreślarz czy tam rysownik no bo jak to będzie wyglądać ? Chodzi mi o to jak nazwać osobę która zajmuje się projektami konstrukcji, rozmieszczeniem na planach połączeń elektrycznych etc... nie jest to architekt tylko właśnie delineante no ale jak to profesjonalnie przetłumaczyć. W CV co się robiło jakie duże projekty w Madrycie etc tylko właśnie chodzi mi o to jedno słowo no bo jak wyśle do Polski cv z zawodem rysownik to sobie pomyślą,że jakiś malarz czy tam plastyk...
asiek_D
------------
Kreślarz

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kreślarz to osoba wykonująca szkice, rysunki i schematy techniczne na podstawie pozyskanych danych i informacji. Do realizowania tego zadania wykorzystuje tradycyjne przyrządy kreślarskie, lecz także specjalistyczne oprogramowanie graficzne. Osoba wykształcona w tym kierunku specjalizuje się w wykonawstwie planów i rysunków o określonym przeznaczeniu. W zależności od tejże specjalizacji pracownik zatrudniony w tym charakterze nazywa się kreślarzem konstrukcji i planów, kreślarzem maszyn i urządzeń technicznych, lub rysunków geodezyjnych i kartograficznych. Jak sugerują nazwy wspomnianych stanowisk osoby na nich obsadzone zajmują się odpowiednio graficznym przedstawianiem planów budowlanych, projektów inżynieryjnych, opisów topograficznych i różnego rodzaju map sytuacyjnych.

http://www.praca.pl/poradniki/lista-stanowisk/inzynieria-projektowanie/kreslarz_pr-1010.html

Kreślarz to nazwa zawodu, i tyle.
DELINEANTE- planista, autor projektu,
dzięki za pomoc :)
Hej szukam kogoś kto ma doświadczenie jako delineante. Mogłabyś mi podesłać swoje CV na adres: [email] ?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe