buquis

Temat przeniesiony do archwium.
co znaczy tutaj buquis, czo to jakaś nazwa? I jakby było pagara zamiast fuera a pagar to jaka bylaby różnica?

ESTA CANCIoN ES DEDICADA A SU HIJASTRO, QUE FUE ASESINADO POR LOS NARCOS QUE LO TEMIAN SECUESTRADO, LA POLICIA MEXICANA NO DEJO QUE MARCO FUERA A PAGAR EL RESCATE, PORQUE EL BLANCO ERA EL, ESTA ERA UNA VENGAZA POR HABER DEJADO Y DENUNCIADO A LOS BUQUIS POR TRAFICO DE DROGAS
http://forum.wordreference.com/showthread.php?t=1079878

W tekście są błędy ;)
tak wiem.

dzięki!

czekam jeszcze na resztę odpowiedzi ;) razem z tym co tu znaczy 'blanco'
nie wiem czemu drugi post się zrobił :/
Cel....
Celem byl on.....do.....
...3...4...5...6...
----
A. Podziwiam...Twoja cierpliwosc...
Ucieszyłbym się gdyby Starsza Pani nie pisała w moich postach :)
Saludos

:)
starzy ludzie zawsze są uparci...i gadają sin ton ni son...
edytowany przez xpabloxx1: 21 maj 2013
Cel, BLANCO TO CEL w tym zdaniu.
Mlody Panie - BARANIE, de mente senil... (esto va en serio...habría que conocer su edad, pero vamos...)
Bo nawet tego nie zalapales...
1ero dziękuję za Pani odpowiedzi, ale już había escrito że obejdę się bez Pani wpisów w moich postach.
2ndo Pani język/styl mówienia niestety może jest rozumiany ALE en su círculo de amigos, de cierta edad...
Dziękuję
Muy mal, chaval, muy mal...
Słabiutko, oj, słabiutko...
Ja też jestem starsza od Ciebie, pewnie przynajmniej o połowę, więc - naśladując z kolei Twój "język/styl mówienia"- na futuro też się zabstenguję od udzielania respuest.
Bez odbioru.
edytowany przez Agniecha110: 22 maj 2013
No tak muszę się chyba wrócić do podstawówki i się nauczyć szacunku...
Już mnie nie dziwi dlaczego na tym forum nie ma prawie w ogóle użytkowników.
Większość się tu zajmuje po prostu sprawami osobistymi innych zamiast pomóc w jakimś lingwistycznym problemie.
Bez odpowiedzi.
Użytkowników i gości jest mnóstwo - to najbardziej znane i uczęszczane forum języka hiszpańskiego. Ale ponieważ działa już tyle lat, większość wątpliwości została już wyjaśniona kilkakrotnie więc wystarczy często skorzystać z wyszukiwarki. Stąd tak mało nowych tematów, przynajmniej w dziale "Nauka" ...
Temat przeniesiony do archwium.