Jaki program dla poczatkujacych wybrac????

Temat przeniesiony do archwium.
Hop hop!! Czy ktos mnie slyszy?? Staram sie samodzielnie nauczyc hiszpanskiego i kupilam sobie juz 2 programy komputerowe, z ktorych jestem niezadowolona:( Hiszpanski w pigulce, w ktorym nie jestem w stanie ruszyc gramatyki gdyz dla autorow najlatwiejsze zagadnienia to czasowniki!! Kupilam wiec jeszcze Hiszpanski LinguaMach, ale tam wcale nie ma gramatyki, a tlumaczenia sa nie po polsku tylko po polskiemu:( Mysle teraz o Europlus+ lub SuperMemo - oczywiscie wersje hiszpanskie:) tylko boje sie kolejnych chybionych zakupow:( tym bardziej ze te programy sa drozsze od tych co mam - pytanie tylko czy lepsze??
A czy ktos ma doswiadczenia zwiazane z hiszpanskim z serii Tell Me More?
Bede bardzo zobowiazana za wskazowki bo moje pomylki duzo mnie kosztuja:)) i to doslownie:)

Pozdrawiam wszystkich zyczliwych ludzi:)

Ida
Nie chciałabym być nie miła ale poszukaj dobrze na forum. Tu już wiele razy pisaliśmy o SuperMemo i innych programach do nauki. Osobiście korzystam z Espańol para ti i First Steps in English (SuperMemo), i jestem bardzo z nich zadowolona. Jest tam dużo gramatyki, zwrotów i ćwiczeń. Warto zainwestować.

Pozdrawiam
A znasz program Europlus+ Elle?? Czy jest lepszy od SuperMemo? Czy tylko drozszy?
PS przyznam ze staralam sie szukakc informacji na ten temat na forum, ale nie mam doswiadczenia w poruszaniu sie w tym wirutalnym swiecie i moze stad ta moja niezgrabnosc:)
A ja polecam i tak ksiązki.. to chyba lepsze, a programami możesz np. Lingua Match ćwiczyć wymowę.. :)

Ale to moje prywatne zdanie, korzystam z "Hiszpański dla początkujących" O. Perlina i jestem zadowolony :)

Pozdro
Chyba faktycznie bede musiala przyjrzec sie tej ksiazce bo ktos juz gdzies na forum o niej wspominal i zachwal:)) DZIEKI!!
Ja nadal namawiam cię na program komputerowy. Wraz z "Espańol para ti" piszesz, czytasz i słyszysz po hiszpańsku (nie musisz zastanawiać się czy dobrze wymawiasz dany zwrot), co najważniejsze "zmusza" Cię do systematycznej pracy nad językiem. Wejdź na tą stronkę i poczytaj (jest tam też link gdzie poczytasz o SuperMemo):
http://www.hiszpanski.ang.pl/ktory_program_394.html
Naprawdę żedna książka nie zastąpi ci "Espańol para ti"

Pozdrawiam
Ja tez sie ucze z Perlina i dla kogos kto zaczyna do chyba najlepsza ksiazka
Hola! Co do książki O. Perlina "Hiszpański dla początkujących" to muszę przyznać, że ta ksiązka faktycznie daje radę. Pozdro!
Zawsze na początku nauki każdego języka brakuje nam słówek. Mogę polecić swój program do nauki słówek. W szybki sposób nauczysz się podstawowych słówek, zaufaj mi. Oczywiście podstaw gramatyki trzeba się i tak uczyć z podręczników. Zrobiłem ten program, bo cały czas brakowało mi słów i zapału do ich wkuwania tradycyjną metodą. Teraz moja nauka hiszpańskiego przyśpieszyła.

Odwiedź tą stronę (trzeba skopiować link):
http://www.abeltis.pl/emaestro.html

Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia w samodzielnej nauce.
Marcin
Dzieki ale jeszcze nie jestem na etapie "braku slowek";) dopiero raczkuje:) kupilam sobie m.in. program Pons'a do nauki slowek z SuperMemo, ale... zaczeli od zbyt amitnych slow jak dla mnie na pierwszy raz, wiec na razie programik lezy i czeka az wzrosna mi kompetencje i bede w stanie to ugryz:)) a tak a propos to ten Twoj programik chyba podobne dziala do SM? Tez wyznacza powtorki na podstawie odpowiedzi uczacego sie?? A ten dodatkowy dziek o ktorym wspomia sie w jego opisie to wymowa slowek czy relaksujaca muzka czy co??

Pozrawiam

Ida
Temat przeniesiony do archwium.