Oskar Perlin

Temat przeniesiony do archwium.
co myslicie o ksiazce do hiszp Oskara perlina? to taka niebieska. troche stara ale wedlug mnie swietna
Tez uwazam ze na poczatek dla samouka jest swietna :]
Witam, chciałbym się pouczyć hiszpańskiego. Słyszałem o książkach Sablika (chyba nie wiem czy to dokładnie to nazwisko) Perlina i Warczykowskiej (tez cyba jakoś tak sie pisze ;) ) Z tym, że jest jeden problem. Kobita w bibliotece powiedzaiła mi że Perlin jest wycofywany, ze względu na zawartość merytoryczną materiału i zastępuje go właśnie książka "Espanol convercośtam de pa" Taka formatu A4 w foli i z płytą do nauki, ale ona kosztuje grubo ponad 100 zł. a to dopiero pierwsza część. Perlin to ledwie 30 zeta i mi sie wydaje ze jest napisana przez typowego uniwersyteckiego wyjadacza.

Jako doświadczeni "hiszpanie" co moglibyście mi powiedzieć o tych książkach ( o Sabliku też) bo sam już nie wiem.
Aha, a moze lepiej zapisać sie na kurs gdzie bym gadał po hiszpańsku, bo samo uczenie z książki to tak troche na sucho ;) tyle że na kursie to ledwie dwie moze cztery godziny tygodniowo. Moze to i to połączyć razem?
Ja się przyczaiłem na allegro i kupiłem Perlina za 10 zł. Uczę się od niedawna, ale uważam, że ta książka jest super, wszystko wyjaśnione tak jak potrzeba :)