Tell Me More - czy ten program jest dobry?

Temat przeniesiony do archwium.
Zastanawiam się nad jego kupnem. Proszę o opinie. Z góry dziękuję!
Jeśli hiszpańska wersja jest podobna do niemieckiej - a prawdopodobnie jest - to zdecydowanie nie polecam.

Zresztą zależy co lubisz, ale program jest nieprzejrzysty, daleko mu od "Prof. Henrego" na przykład.

Brak zwykłych i prymitywnych wstukiwanek w stylu: polskie słowo/zwrot na język obcy lub odwrotnie, które mi osobiście najbardziej odpowiadają.
Są różne zabawy np. wisielec, puzzle etc., ale nie sądzę, żeby tą metodą można się uczyć w sposób systematyczny i efektywny.
Dla mnie były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Ale jak mówię sprawa gustu.
Un beso :)
Dziękuję :-)
Dużo szukałam w necie o programach i mam dylemat, wiem że jest jeszcze supermemo i profesor henry.
Który w takim bądź razie z tych dwóch jest lepszy?

O tell me more dowiedziałam się jeszcze że ma mnóstwo błędów.
Nie spotkalam sie z hiszpanska wersja Prof. Henry ? Widzialm tylko do francuskiego niemieckiego i rosyjskiego...po za angielskim oczywiscie.
Co do supermemo " Español para ti" to jest to multimedialna wersja kursu kasetowego o tej samej nazwie. Jest to kurs dla doroslych , wlasciwy do samodzielnej nauki od poziomu podstawowego do sredniozaawansowanego. Jak dla mnie to dobry kurs i mobilizujacy do systematycznej nauki. Widzialam Tell Me More do wloskiego i moze byloby to godne polecenia jako cos co wspomaga nauke i ja urozmaica ale nie wiem czy mozna sie z tego nauczyc jezyka ...a cena jest wysoka. Supermemo kosztuje ok 99 zl na stronie www.supermemo.pl ...to sporo taniej.
Osobiśćie polecoam ci ten program bo sama mam go i jestem z niego bardzo zadowolona. Na tym programie można dobrze nauczyć sie mówić po hiszpańsku, i gramatyka jest w miarę dobrze opisana, ale ćwiczenia mogły by być lepsze i wiecej. Dlatego jeśli chcesz tez uczyć sie gramatyki to polecam "repetytorium gramatyki języka hiszpańskiego z ćwiczeniami dla modzieży szkolnej, studentów i nie tylko....." autor-Anna Wawrykowicz wydawnictwo: Wagros
Suerte!!!!!!!!
mi sie osobiscie Tell me more bardzo podoba, duzo juz z niego nauczylam sie sam i uwazam ze jest bardzo dobry, nie stety nie mam porowniaain do innych programow;/
mam tell me more'a hiszpanskiego, chce ktos kupic wszystkie czesci??
ja jestem zainteresowany --> moj mail [email]
Czy ktoś posiada numer licencyjny do Tell me more ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa