kto ma ta ksiazke?

Temat przeniesiony do archwium.
hola!widzilam w empiku ksiazke perlina i jakiejs babki wyd.pwn,niebieska gruba to bylo jakies repetytorium z odmianami czasownikow hiszp itp. cena okolo 40 zl czy kto ma ta ksiazke i moze mi ja polecic lub cos o niej powiedziec?z gory muchas gracias saludos!
Tak, to "Gramatyka jezyka hiszpanskiego z cwiczeniami". Bardzo dobra ksiazka ze bardzo szczegolowo opisana gramatyka i mnostwem cwiczen wraz z kluczem. Wedlug mnie najlepsza gramatyka hiszpanskiego w jezyku polskim. Ksiazka kosztuje 40 zl, ale jezeli ktos mysli powaznie o tym jezyku, polecam.
Faktycznie najlepsza gramatyka w języku polskim. Ale w kluczu jest dużo błędów, poza tym książka jest nieprzejrzysta. Jeśli znasz już trochę hiszpański, kup lepiej gramatykę napisaną przez Hiszpana. Wydatek, który się opłaci.
!Hola!
Ja posiadam zarówno książkę Perlina (nową, nieużywaną) jak i "Gramatykę języka hiszpańskiego z ćwiczeniami" M.Cybulskiej-Janczew (używana ale w bardzo dobrym stanie). Jeśli byłabyś zainteresowana to podaję maila: [email]

!Saludos!
hmm to ja juz sama nie fiem czy sie w nia zaopatrzyc bo wydatek jednak bedzie:) moj mail [email] mam nadzieje ze nie odezwalam sie za pozno:P

 »

Pomoc językowa